Zmena priezviska

Blondula

lonely......dufam,ze mas pravdu :-( lebo som nieco citala na nejakej stranke,ze dospela osoba plati 99,90 eura a dieta 33 tusim !! a to neratam doklady... :D

Blondula

karina.....ja som cakala skoro pol roka na odpoved zo sudu a mala som super sudcu a rozvod trval odo dna co som tam bola do tyzdna :D ja som to mala urychlene,lebo som bola vydavana v cudzine,s cudzincom a vlastne som o nom nic nevedela.musela som tam dotiahnut nasho starostu :D mala som tahanice aj co sa dietata tykalo,lebo moj byvaly muz nie je biologicky otec :D ale konecne mam pokoj :D este pomenit priezvisko,lebo mam cudzie a telefonicky sa mi tazko veci vybavuju,kazdy sa pyta jak mantak ako sa to volam a niekedy ani hlaskovanie nepomoze :D

lonely

blondula,ak si pravoplatne rozvedena,tak matrika je zadara, obciansky mas ty za 4,5ecka, karticky poistencov mate zadara a pas si asi budes musiet vybavit novy...

karinaa112

Ako ti len závidím. Ja sa už pol roka rozvádzam a stále nič. Bože, tak by som už chcela byť single. Tebe koľko trval rozvod?

Blondula

este nie som :D pokym nebudem mat svoje meno,tak nebudem mat pokoja :D ... len som pozerala na nete informacie este niekde z roku 2011 a veru je to drahy spas :D