Sebavedomie

Príspevok v téme: Sebavedomie
tomas256

chcem sa zmenit ale neviem ako myslim ze mam mensie sebavedomie a a problem v komunikacii..prisiel som nato odkedy som zacal riesit dievcata ..mam 20 rokov nemal som ziedny vztah ani som sa nebozkaval a pritom si myslim ze vyzeram normalne neni som tucny..neviem sa odviazat iba s alkoholom..ale ani vtedy to neni idealne lebo som az prilis dobry a potom ma dievcata vyuzivaju

suzandina

krasne si to napisal james bond... a to si vazne muz??? Mas moj obdiv a absolutnu pravdu...necakala som ze tomu niekto takto rozumie :-)

odpovedam

sebavedomy budes, ak si uvedomis svoju hodnotu a nebudes mat pocit, ze ostatni su viac nez ty, ze su lepsi, atd. Pozicaj alebo kup si knihy o dvihani sebavedomia. Tam najdes urcite zopar rad, ktore prijmes za svoje. ;-)

james bond

ozajstne sebovedomie ziskas skusenostami, kopancami do zadku, vela ludi berie sebavedomie z vyzoru, mnozstva kamaratov na fb, tym ze sa dobre narodili, ale idealne sebavedomie je ked nieco dosiahnes sam, nie je to zrovna jednoduche, alkoholove sebavedomie ma kazdy, ak ta to uspokoji tak preco nie