Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Volny vztah

Iba Katka

Tak ak sa požaduje vernosť, tak ten vzťah určite nie je voľný. Voľný vzťah je o sexe. Zrejme potom chce normálny vzťah, len sa bojí viazať.

Gabbanka10

Aha cize ked ten co chcel ,,volny vztah,, ku tomu ziarli nepriamo obmedzuje, a spava vraj len somnou a vyzaduje vernost aj odomna ..tak to uz volny vztah nieje??

Iba Katka

Znamená to, že vlastne spolu len spávate. Môžete si aj rozumieť po iných stránkach, ale v tom vzťahu nie je žiadna láska, len sexuálna príťažlivosť. A hneď v momente, ako si jeden nájde niekoho na normálny vzťah, tak tomu z voľnému vzťahu dá zbohom. Je to vlastne len naplnenie sexuálnych túžob, kým je človek nezadaný.

doubledog

volny vztah znamena, ze muz bude so zenou len sulozit, zvysok sa uvidi.
nech ho teda laskavo neotravuje so svojimi citmi, predstavami, tuzbami a planmi do buducnosti, alebo dokonca nejakou poziadavkou na vernost.

no ale kedze zeny na taketo uprimne muzske vyjadrenia reaguju tak, ze sulozit nechcu, pouziva sa eufemizmus "volny vztah"

tuto slovnu zamenu zeny kupodivu vnimaju ako posun vpred a vdaka nej teda pride k vytuzenej sulozi.

Gabbanka10

No dobre ale ako to funguje stretavate sa??ale ziadne spolone plany..sme len teraz a tu..ked spolu niesme kazdy si robi co chce?? Ziadne obmedzovacky ziarlivostne sceny, co je to volny vztah?

Agnes999

Pod volnym vztahom si ja predstavujem, ze je to nieco podobne ako normalny vztah, akurat obaja maju povolene sulozit aj inde. Ja som taky nikdy nemala a ani o to nestojim. Ale ked to niekomu vyhovuje...

Mimulus

Ten čo chce voľný vzťah nech si najskôr uvedomí, že taký vzťah jednoducho neexistuje. A ak to nie je vzťah čo je to? Ani kamarátstvo, ani priateľstvo - ľudia ktorí jednoducho len spolu súložia a poprípade bývajú? Nezdá sa to nikomu choré len mne?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Volny vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk