Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie celého tela

Príspevok v téme: Svrbenie celého tela
Meggie8365

Čaute!

Hrozne prosím o pomoc! Už 4 mesiace ma svrbí celé telo, no žiadne vonkajšie príznaky nemám. Len ma proste všetko svrbí, dokonca aj uši, nos a niekedy aj jazyk v ústach. Je to hrozne nepríjemné a ja už som so silami na konci. Je to vyčerpávajúce. Kožná už nevie, čo so mnou. Máte nejaké rady, tipy?

Ďakujem pekne!

Meggie8365

ika211 - Hlavne počas dňa prevažne.

Marsmeloun - Myslíš, že alergiu? Neviem, snažím sa všímať si, čo robím, v akom som rozpoložení, keď ma to začne svrbieť, ale je to jedno...či som v strese, či v kľude, stále to svrbí....akurát keď som v strese je to horšie, ešte to viac znervózňuje. :(

Meggie8365

To by som mohla skúsiť. ĎAKUJEM TI MOC ešte raz! Už idem preč, no skúsim dať na tvoje rady. Diky, Lulita! :)

Meggie8365

Práveže jem to, čo väčšinou. Tak neviem. Ok, ďakujem za rady. No s tou ľahkou stravou to myslíš ako? Čo mám jesť? Sucháre? :D :)))

Lulita

a take jes cez den? by som na tvojom mieste skusila nejaku lahku stravu, probiotika, nieco na precistenie, aspon zatial, pri kupanie nie horucu vodu, napr. mna svrbi od horuceho kupela, teraz v zime pokozka

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svrbenie celého tela - Fórum - ZDRAVIE.sk