Svrbenie celého tela

Príspevok v téme: Svrbenie celého tela
Meggie8365

Čaute!

Hrozne prosím o pomoc! Už 4 mesiace ma svrbí celé telo, no žiadne vonkajšie príznaky nemám. Len ma proste všetko svrbí, dokonca aj uši, nos a niekedy aj jazyk v ústach. Je to hrozne nepríjemné a ja už som so silami na konci. Je to vyčerpávajúce. Kožná už nevie, čo so mnou. Máte nejaké rady, tipy?

Ďakujem pekne!

Meggie8365

Lulita - Dobre. Snáď, keby...no mám to už 4 mesiace a je to dosť otravné, a niekedy je to dosť na psychiku, dosť to vyčerpáva.

Meggie8365

Jasné, dám vedieť. Neviem, kedy sa tam dostanem, ale budem sa snažiť čo najskôr. :) Tak neviem, či to tu budeš sledovať, ale napíšem tu. :)

Meggie8365

Lulita - ĎAKUJEM TI MOC PEKNE!! Vážím si to. Veru, budem to riešiť. Mám odoslanie na alergológiu, a ak mi tam nič nenájdu, idem hneď tam. ĎAKUJEM! :)

Lulita

nemusis, ak si bola nedavno, ten lymfom sa len tak objavit neda, ale najcastejsie je v krcnych uzlinach a na plucach, preto ti vravim, ze si pýtaj rtg pluc

Meggie8365

Pretože na krv som bola nie tak dávno, a povedali, že je všetko v pohode v krvi. Takže pečene sa nemusím báť, hej?

Lulita

klasicky z krvi u obvodneho, ked ti vezme biochemiu a krvny obraz, tam by sa ukazalo, keby si snou nieco mala, takze staci zobrat krv