Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Valentín

Agnes999

Slecna A.: no hej, mas pravdu, urcite je lepsie ked si na mna na Valentina nespomenie a inak je super mily romanticky ako naopak. Mozno tento sviatok neuznava, neviem. Je to nas prvy Valentin. No trocha ma to mrzi, som nieco cakala, pre mna je to zas romanticky den.

Slecna A.

Agnes a nie je skor dolezite, aby si to od neho pocula vo vsedne dni? Len tak pre nic za nic, len preto ze mu je s tebou prave dobre? Len preto, ze ta ma rad a nema na to ziaden specialny den? :)

Agnes999

Tak ja som sklamana. Ako dnes sme neboli spolu, byvame daleko od seba, dojde ku mne az zajtra. Ale cakala som, ze mi aspon napise ci zavola ci posle spravu na fb. Nic. Ludia, ku ktorym nemam az tak blizko mi zelali pekneho valentina a on ani slovko.

Slecna A.

:D lost, supeeer....hned mi napadlo, zeby som sa i ja pochvalila mojim darcekom, ktory som ale samozrejme nedostala dnes (uz len z principu) ale pred par dnami...no fotit sa v plavkach a vesat to na net nemozem :D :D Drahy mi dal jasne najavo, ze tento rok ta dovolenka prosto musi vyjst, kedze sme spolu este nikdy nemali poriadnu dovolenku letnu :)

Lulita

ja som dostala oblubeny dezertik Tatianu :) muzovi som kupila taku zlatu truhlicku s dezertami belgickymi ci akymi a maly dostal kinderko, lego a macacie jazycky :)

Slecna A.

Kedze som od priatela pocas tyzdna prec, vzdy ked sa stretneme, navzajom si dame malu sladkost. Alebo ked uvidime v obchode nieco, co ma ten druhy strasne rad a dlho to nemal, tak mu to kupime. Na veceru spolocnu chodime minimalne raz tyzdenne, ked nie do restiky, tak si ju spolocne pripravime doma. Snazime sa jeden druhemu robit prekvapenia aj mimo sviatkov. U seba preto nevidim dovod na to, aby som v dnesny den kupovala cosi extra, alebo nieco zvlastne kupovala....
Kedze je to vsak tema pre tych, co sa v tomto sviatku vyzivaju, urobte si nieco dobre na chrumkanie, daky fajny zakusok, myslim, ze na nete je ich pozehnane :) Vyberte sa niekam do welnesu, skuste trebars pivne lazne v CR, su vynikajuce :) Ale hlavne, nezabudnite si s laskou varit a piect aj vo vsedne dni ;)

LILIZUZ

Ja som urobila oblubeny mucnik a jedlo na veceru, ale mozno ta nieco oslovi v tomto clanku www.zariadim.sk, je tam jeden dost dobry aj o vine, co sa podla mna na hodi :D
tak si to hlavne uzite
pekny vecer dievcence

haloaloha

Agnes999 dakujem ti velmi pekne :) malokedy sa najde clovek ktory zahlasuje za niekoho koho nepozna vela ludi to ignoruje ale momentalne velmi o vyhru bojujeme a znamena to pre nas vela kedze sme v zivote ani jeden nic nevyhrali :) takze este raz dakujem :) inak suhlasim s tebou s tym darcekom ja tiez kupujem cokoladu ci bombonieru od frajera dostanem ruzicku a to je vsetko ... ja len keby niekto chcel nejaky originalny darcek tak urcite vecicky s fotkami potesia :) su ludia ktorym taketo drobnosti nestacia a maju iny standart na darceky...ale vsetko co je z laky potesi :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Valentín - Fórum - ZDRAVIE.sk