Valentín

Agnes999

haloaloha: neviem kto si, ale lajkla som ta, ste pekny par. nech vam to vydrzi navzdy, to bude najvacsia vyhra vo vasom zivote :-)

inak k teme, pre mna valentin nie je komercny sviatok, ale vnimam ho ako pekny romanticky den. samozrejme, ze si s priatelom prejavujeme lasku hociktory den v roku, nielen v tento. preto si ani nekupujeme ziaden drahe dary, co povazujem za zbytocne. ja mu kupim cokoladovu bonbonieru v tvare srdca a od neho ocakavam nieco podobne. proste mne staci k stastiu, ze si na mna spomenie, staci mi nejaka lacna blbost.

haloaloha

a inak dievcence ked je tema valentina...helfnite mi prosim v sutazi

lajknite mi prosim v pravom hornom roku nad reklamou Paci sa mi to

diva.aktuality.sk

dakujem velmi pekne ked sa najdu dobre dusicky :)

haloaloha

chod do fotostudia a daj vyrobit nejaku vec s vasou spolocnou fotkou napr hrncek vankusik tricko ci trenky :P alebo existuju darceove obchody kde predavaju dost vtipne darceky ako je vankus v tvare prs a pod :P :D :D

winki

Na valentína by som určite nikdy nedorovala nejaké hmotné a drahé darčeky.
Ja som svojmu práve dnes bola kúpiť šálku v tvare srdca, ale aj to len preto, že v posledných mesiacoch u nás je dosť často a nemá vlastnú šálku, tak sa mi to hodilo a samozrejme mu pečiem tortu čokoladovú v tvare srdca a to je vše. Vša to neni o darčekoch tak ako aj vianoce

lost

kaslem na tuto temu uz :)
pozri si vyznam slova komercia a potom zistis ako som to myslel.
mam fakt lepsie veci na praci ak osa hadat na nete..

Leela333

lost, tým pádom sú komerčné narodeniny, meniny, Vianoce, Veľká Noc atď. tak si na tieto sviatky nič nekupujme ak nechceme byť komerční ;)

Znie to, akoby som ten Valentín veľmi obhajovala, pritom som kedysi bola práve ja tá, čo ho odsudzovala. Lenže ak sa vyhneme tomu nákupnému šialenstvu okolo všetkých týchto a podobných sviatkov, nemusí to byť komerčné.

A lost, tvoj príklad s plynom a komerčnosťou partnerstva je opäť úplne odveci.