Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som osamela ..

Príspevok v téme: Som osamela ..
salsa 1

Opat dalsia tema z radu outsiderov..Neviem sa zoznamit, nadviazat a udrziavat kontakty, mam malo priatelov. Mam uz 20 rokov a este som nemala ziadny vztah. Mrzi ma to, ked vidim tie stastne pariky /alebo aspon naoko stastne/ okolo seba. Na druhej strane ma to aj nemrzi lebo akosi s mojim labilnym rozpolozenim viem zeby ten vztah bohvieaky nebol. Snazim sa utvrdzovat samu seba ze samemu je cloveku najlepsie, venujem sa skole a hojnemu poctu svojich aktivit ale nefunguje to..A snazim sa aj tak nadalej o zmenu len uz pridlho a bezvysledne..len sa bojim ze toto bude trvat vecne..zmena neprichadza, ja s tym neviem pohnut nech sa akokolvek snazim, proste neviem co dalej..

smutnagirls

Som velmi osamela nemam ziadnych vobec ziadnych priatelov vdaka tomu ze som po operacii chrbtice uz 7 rkov a musim furt lezat lbo mam bolesti som uviaznuta vo vlastnom tele ako uboziak rano vstanem kukam cely den do pc a idem spat asi to ukoncim a bude mi mozno na inom svete lepsie tak to citim

DSDDDUDUK

Ja mám opačný problém-túžim po samote a pokoji--ale mám takú prácu kde denne musím komunikovať s množstvom ludí a stretávam sa s vela ludmi v práci a jediný sen je pre mna byt osamelý a sám bez ludí bez mobilu a tv.To je rajská predstava.

Ty máš opačný problém ale vychutnávaj si chvíle ked máš čas na seba a nemusíš kočíkovať ,upratovať a variť manželovi večeru...Najdi si nejakú zálubu...
s pozdravom D.

salsa 1

fuu nejak sa to tu rozbehlo :D
sice tu rady velmi nie su ale aj tak vdaka :)) na maily odpisem :)

oslepena je asi osvietena..ale skor myslim ze len zatrpknuta :)

james bond

clovek je socialny tvor, ci chce alebo nie, akurat niekto sa uz tak odcudzi vsetkym, ze si mysli ze ich nepotrebuje, vnutorny svet je pekna vec, ale k plnej spokojnosti urcite nestaci

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som osamela .. - Fórum - ZDRAVIE.sk