Overenie partnera

Príspevok v téme: Overenie partnera
malasvinka

Mozno mi tu aj vynadate, ale aj tak ma zaujima vas nazor. S priatelom zatial nebyvame, ale planujeme to. Sme spolu cez rok. A moj drahy stale chodi na pokec. Samozrejme, ze vzdy ked je tam mi aj pise. Aj ja tam chodim. Asi to je nejaka zavislost, alebo co. Ale ja s nikym cudzim nepisem, jedine s priatelom a s kamoskami a celkom cloveka tesi, ze mi tam stale pisu ti cudzi aka som pekna atd.
No a moja otazka spociva v tom, ze mam v plane si urobit druhy nick a jasne aj stiahnut foto z netu, urobit tam album s takymi 3 fotkami, a ked bude mat ten nick take dva mesiace zacat pisat mojmu drahemu, a zistit ci odpise a pisat mu, ze skoda ze je zadany a pod..Chcem vediet jeho reakciu. Co si o tom myslite?
Ja viem, ze vo vztahu ma byt dovera, ale ako sa hovori, doveruj, ale preveruj

Wikimon

Presne toto iste chcem urobit aj ja ... :/ ... lebo som vela krat nasla spravy ako si z inou pise o sexe ako by to spolu robili dokonca jednej posielal fotky aj ona jemu neviem ake foto mu posielala ona ale on na nich nebol nahy len polonahy ale strasne sa ma to dotklo .... :( ... preto by som to tiez chcela skusit ale nemam nato gule ...:(

mmmmmmmmmmmm

podla mna to vyskusaj...ale bud pripravena na to najhorsie

mozu nestat rozne situacie, napr. ze zacne s tebou flirtovat a mozno navrhne aj stretko. takze nesmies cuvnut a davaj si pozor aby si nezmenila spravanie potom ked budete spolu.

ja som to parkrat urobila a vzdy sa mi overilo to, co som si myslela, ze chlap sa kurvi. tak a potom sa mi zhnusil ale napriklad jeden chalan bol dost taky ze moc nepisal o sebe ale raz napisal tiez aby sme sa stretli a to som uz ostala zaskocena :)

vyskusaj a uvidis. nemas co stratit

Mimulus

Lulu2011 - no nijak pochopil som že už sme v podstate rozvedení a je mi úplne jedno kde je a s kým si píše.