Overenie partnera

Príspevok v téme: Overenie partnera
malasvinka

Mozno mi tu aj vynadate, ale aj tak ma zaujima vas nazor. S priatelom zatial nebyvame, ale planujeme to. Sme spolu cez rok. A moj drahy stale chodi na pokec. Samozrejme, ze vzdy ked je tam mi aj pise. Aj ja tam chodim. Asi to je nejaka zavislost, alebo co. Ale ja s nikym cudzim nepisem, jedine s priatelom a s kamoskami a celkom cloveka tesi, ze mi tam stale pisu ti cudzi aka som pekna atd.
No a moja otazka spociva v tom, ze mam v plane si urobit druhy nick a jasne aj stiahnut foto z netu, urobit tam album s takymi 3 fotkami, a ked bude mat ten nick take dva mesiace zacat pisat mojmu drahemu, a zistit ci odpise a pisat mu, ze skoda ze je zadany a pod..Chcem vediet jeho reakciu. Co si o tom myslite?
Ja viem, ze vo vztahu ma byt dovera, ale ako sa hovori, doveruj, ale preveruj

TinaM

Totalna somarina. A co tym mozes zistit? Budete si pisat nejake prasaciny, ty sa potom nastves a konfrontujes ho. On ti povie, ze samozrejme vedel, ze si to ty. Cize z tohto tvojho vymyslu nemozes nic dobre ziskat. Ale ked obaja chodite stale pravidelne na pokec, asi to o niecom svedci.

wrbawa

Je to hlúposť, ale ako reakcia na Mimulus chcem povedať, že ja by som sa nechytila, keby som šťastne zadaná, takže u mňa by si ten človek, ktorého ľúbim, iba overil, že sa nemusí ničoho báť :)