Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partnerova ex bola s ním tehotná

TinaM

valentinka, neviem ti poradit. Ja som to nevnimala ako problem, vobec som to neriesila. Nemala som problem vnimat priatela rovnako, a v podstate som bola len rada, ze mal vo mna dostatocnu doveru,aby mi to povedal.

doubledog

a keby si sa s tym vedela vyrovnat, tak sa s tym vyrovnas?

v com presne je problem?

v tom ze sa s tym nevies vyrovnat, alebo v tom, ze sa s tym nechces vyrovnat?

blecha

nebol to tvoj život, tvoje dieťa - nerieš.

chlapi môžu mať aj 100 detí za rok a k ani jednému nemusia mať vzťah.

a to, že ona otehotnela je skôr jej problém ako jeho. Ak nechcela otehotnieť mala brať antikoncepciu, alebo používať kondómy - tvoj priateľ nie je vinný za to, že ona išla na potrat aj keď MOžNO mal podiel na jej gravidite.

ty sa do toho nestaraj.

Dadula56

Myska, a to je stale ten s tymi tujami?Lebo si tvrdila, ze toho si uz nechala...Lenze zrejme nie a teraz si nasla uz miliontu vec na nom, ktora ti vadi a zasa mas chut to ukoncit. Tak to uz ukonci, ja nechapem, co ty mas vlastne za zivot, ked ta toto vecne bavi sa s nim zapodievat a hladat si znova a znova zamienky na to, aby si mala nad cim rozmyslat a fiktivne si v hlave ten vztah ukoncovat.

Leonka77

Pocuj..uvedom si ze sa to nestalo tebe. Riesis tu minulost, nechaj to tak...jasne ze to budes mat v hlave ale dobre si rozmysli co sa chystas urobit, aby si to potom neolutovala.

M 25

uhol pohladu .. každý má na to svoj názor .. a toto rozoberať nechcem ..

čo by si chcela?! keby si to dieťa nechali?! vy by ste spolu neboli, to ti je hádam jasné ... a teraz by tu bolo nechcené dieťa, o ktoré by sa možno nevedeli postarať ...

musíš to vidieť aj z iných uhlov, nie len z toho jediného "zabili dieťa" ..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partnerova ex bola s ním tehotná - Fórum - ZDRAVIE.sk