Partnerova ex bola s ním tehotná

valentinka2

dozvedela som sa to vcera a naozaj neviem, ako sa cez to prenesiem. mam chut to ukoncit. uz ho vnimam inak ako predtym.

M 25

ak myslíš mna, ja som žena :D

a isto by som to neriešila! vážila by som si náš šťastný vzťah taký ako je ..načo toto?!

a vieš čo? mne by to bolo uplne jedno!

je na žene ako sa rozhodne o živote, vtedy ešte embrya.. tak bola na potrate.. čo bolo, bolo. nerieš! zcvokneš!

Leonka77

Kedy si sa to dozvedela? Mam taky pocit ze teraz niekedy, je to cerstve a si z toho v soku..ako ani mne by to nebolo jedno ale vazne sa ta to netyka, tak uz nad tym nepremyslaj, lebo je to zbytocne. Je to minulost, on je teraz s tebou tak si to nepokaz..neboj prenesies sa cez to.

valentinka2

No super. A co tak predstavit si ze tvoja priatelka bola tehotna s inym a isla na potrat, hm? Uz nie si taky macher, ze?? Na to by vas chlapov bolo, odsudzovat. zena nema pravo na nic, ani povedat si svoj nazor, ci co? mozno inej by to nevadilo, ale ja nie som INA!

TinaM

Musis sa od toho odosobnit. Tak ako jeho nie je nic do toho, s kym si spavala ty, teba nie je nic do tohto. Posmyklo sa im, "postastilo sa", museli to riesit a rozhodli sa takto. Tebe neostava nic ine, len sa cez to co najrychlejsie preniest a neriesit to.

M 25

mať takú ženu ako ty, tak sa asi obesím radšej .. riešiť partnerovu minulosť.. a ešte takýto prístup..to je na zabitie.

valentinka2

on mi povedal, ze je mu luto toho dietata, lebo za nic nemohlo. ale je rad, ze nie je s nou, lebo ho podvadzala. a ano, vadilo mi to, ale aj ja mam minulost. nie som tuha katolicka (sex po svadbe) takze v tomto smere si nemame co vycitat. snad len to ze on sa nedokazal chranit ako ja..

M 25

a čo to teba teraz štve?! :D :D

ludia sú už natolko hlúpi a tupí, že si vyrábajú takéto problémy?! máš tak nudný život, že musíš toto riešiť??

TinaM

Valentinka, asi je to naozaj vierou. Nie som veriaca...aspon neverim na dogmatickeho krestanskeho boha, ale verim, ze existuje vyssia moc, len ju nemam pomenovanu. Ked sa toto stalo mojmu priatelovi a jeho vtedajsej partnerke, ja som ho ani nepoznala. Je to uz par dokov dozadu. Jedine, co ma vtedy vydesilo bolo, ako to zvlada on, ci ho to trapi a ci to nahodou nelutuje. Povedal, ze nie, ze to bolo najspravnejsie rozhodnutie, ake mohli urobit. Ak on si za tym stoji, ja ho len podporujem. Mozno som sebecka svina, ale som rada, ze je to muz bez zavazkov pripraveny na rodinu so mnou a nie muz so zavazkom. A mozno by som ho ani nestretla, keby si vtedy to dieta nechali.
Pises, ze vas vztah sa ti zda teraz poskvrneny, lebo splodili dieta. A nezdal sa ti poskvrneny uz len tym, ze spolu spavali?