Partnerova ex bola s ním tehotná

mily22

tak sa im pošmyklo no..prepac,ale fakt nechapem,o co ti stale ide..ak sa s nim koli tomu rozides,asi si bude mysliet,ze si šialena..

valentinka2

Tina ako si sa s tym vyrovnala? Tu nejde o potrat. Ide o to, ze on splodil dieta v lone inej zeny. Chapes ma, ved ty ma musis chapat. DIETA! nie som moralista, ale som katolicka. mozno je to mojou vierou. neviem. ale pride mi poskvrneny nas vztah. je mi z toho zle. nemala som sa to dozvediet. uz ho vnimam inak. ja som tiez mala priatela, ale dieta sme nikdy nesplodili.

TinaM

Viem sa presne vzit do tvojej situacie, zazila som to iste. Ale mozno tu ide skor o postoj k interupcii ako takej. Ak s nou vyslovene nesuhlasis, tak je problem tam. Ja si myslim, ze je to jednoducho kazdeho slobodne rozhodnutie, preto to tak beriem aj v pripade mojho partnera a jeho byvalej. Ak sa oni cez to dostali, tak co s tym mam ja robit? Ako som napisala- to nie je nasa vec.

ika211

Na potrat predsa sla jeho byvala priatelka, nie on. Je to jej rozhodnutie tak co tu riesis? To ta rovno mozu trapit vsetky potraty sveta. Ci co sa chces nanho hnevat, ze ju nesputal a neuvaznil po dobu trvania tehotenstva, aby na potrat nesla?

mily22

fakt nechapem co riesis..asi nanho neboli pripraveni no..a by si bola racej,keby to dieta mal a musela by si sa delit o jeho pozornost s nim a jeho ex?

valentinka2

Ty to nechapes. skus sa vzit do mojich pocitov. urobil jej dieta. to nie je ze jej zaplatil dovolenku alebo kupil auto. to dieta malo srdce ked isla na potrat. ako sa s tym mam vyrovnat?? on jej povedal ze to zvladnu ak si ho necha. ale neprehovaral ju a rozhodla sa sama. a vraj je tam moznost ze ani nebolo jeho. ale skor bolo ako nie.

TinaM

Ale urobil jej dieta, ked spolu chodili a s tebou nebol, nie? A tak isto na potrat isla asi este vtedy, ked teba mozno on este ani nepoznal. Vies, to sa obcas stava, ze zena otehotnie, ked s muzom spava. Alebo si si myslela, ze spolu nespavali a preto ta to sokovalo? A ako sa k tomu stavia on?