Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tvrdi ze ma lubi.

TinaM

a vlastne co chces teraz od nas? Vediet, ci ta lubi? A co my vieme, co on citi...a keby ta aj lubil, tak co. Ty ho lubis? Ak ano, ok. Ak nie, ok.

bella12

Ľúbi? Ak je ženatý a má milenku, vo väčšine prípadov to znamená, že je v manželstve frustrovaný a hľadá si náhradníčku. Intímny život s manželkou je v koncoch a jeho sexuálne potreby zostávajú nenaplnené. Má dve možnosti: buď sa bude snažiť zblížiť s manželkou alebo bude hľadať uspokojenie svojich potrieb mimo manželstva. Žena je viac prístupná na sex, ak jej muž vyznáva lásku a preukazuje náklonnosť. Takže zodpovedať si túto otázku musíš sama: nezištne ľúbi alebo len kalkuluje?

Ak by som Ti mohla poradiť, preruš s milencom všetky kontakty a pokús sa vyriešiť svoje manželské problémy.

ivka1595

obidvaja podvádzate, čiže aj keby ťa teraz ľúbil - to hovoria takí ktorí sa namotajú to prvé poblúznenie, potom ťa na 90% čaká rovnaké sklamanie, lebo takí muži budú stále rovnakí, a po tom rozčarovaní bude ľúbiť niekoho iného

isto aj svojej manželke zozačiatku hovoril že ju ľúbi a čo sa z tej lásky stalo

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tvrdi ze ma lubi. - Fórum - ZDRAVIE.sk