Kto je aktivny?

nenasytna

ale samozrejme, ked on v tomto vztahu zostava a ani o rozchode nic nehovori to asi znamena ze mu to az tak nevadi proste...

TinaM

Ak niekto ukonci vztah kvoli sexu, mal by to asi byt ten partner,ktory zostava neuspokojeny nie? Pretoze nech sa na to pozriem akokolvek racionalne, kedze pre mna sex nie je v rebricku tak vysoko, nedokazem to ani brat ako dovod rozchodu. Keby sa so mnou partner rozisiel a uviedol by ako dovod toto, tak by ma to strasne zabolelo, ale pochopila by som to. Ale ja to urobit nedokazem, nevidim v tom zmysel.

nenasytna

Tina ale vies to si musis uvedomit ze mu to neprospieva a ze ho nerobis stastnym presne tak ako mna moj priatel...preto si treba najst cloveka s rovnakymi potrebami aby ste boli stastni OBAJA a nikto NIC NEROBIL NASILU

TinaM

sweater: mas pravdu, on ma tak velmi nepritahuje. Ma miernu nadvahu, nema telo ako socha Davida, ale milujem ho, ako muz sa mi paci, je aj charizmaticky. Milujem jeho objatia aj bozky. Ale pravda je, ze ked sa nanho pozriem, tak ma nechytaju orgazmicke stavy. Na druhej strane- ja vyzor nepovazujem za az tak klucovy. Samozrejme, keby sa mi vobec nepacil a odpudzoval ma, tak to by bolo zle..

TinaM

Neviem, ci vztah, kde maju partneri sex na inom mieste v hierarchii potrieb, ma buducnost. Ale stale verim, ze ano, ze najdeme nejaky kompromis. Vies, vy povazujete sex za nieco kazdodenne, bezne, patriace k zivotu. Mne sex nevadi, aj ho mam rada, ale ked nie je...poviem to takto- vyslovene aktivna som tak raz za 6 tyzdnov, inak je v tom chudak sam. A vidim, co to s nim robi- to kazdodenne odmietanie, ale ked ja som sa zaprisahala, ze nebudem mat sex s nikym nasilu! Proste ked poviem nie, tak to plati. A preto mi srdce krvaca, ked on to chce a ja mu zase musim povedat nie a on sa este aj urazi. Proste...asi ma nepochopis, kedze si z druhej "strany" tohto problemu, ale citim sa naozaj v istom zmysle citovo vydierana. Ked nebude sex, ani ja nebudem mily a je to tvoja vina.

sweater*

to vobec nieje o to ze citujem: "ako keby nasu lasku a jeho naklonnost ku mne, meral kvantitou sexu", ja ho chapem, mate super fungujuci vztah, typujem ze ste mlady ludia a mne to proste pride divne, ked si predstavim ako ma moja partnerka strasne pritahovala a ja ju snad nie? alebo preco ma nechcela ani zdaleka tolko ako ja ju? chapes, potom sa taketo veci ronia v hlavach tychto "odvrhnutych" ludi, je to neprijemna situacia pre obe strany no

nenasytna

no tina teraz si ma uplne doplnila, aj moja nalada sa meni k horsiemu cim je viac dni ktorych sa ma nedotkne...je to hrozne, rozumiem mu ako sa citi...

TinaM

No tak to ja som asi zastupkyna tej druhej - nenavidenej skupiny, co sex az tak velmi nepotrebuju. A verte mi, tiez to vnimam ako problem, ked vidim, ze moj priatel by bol schopny aj kazdy den (a nie len raz). Ja si ovela viac uzijem to intimne, co je medzi nami...alebo smiech, doveru, kazdodenne malickosti. Ale do sexu sa mi jednoducho asi nechce- neviem, ci je to spravne pomenovanie. Ked uz sa na to dame, tak som spokojna, paci sa mi to. Ale ani za nic sa k tomu neviem prinutit. A potom pozorujem, ako sa priatelova pochmurna nalada stupnuje kazdym dnom bez sexu k horsiemu. A ja sa citim ako v pasci a kolkokrat si pomyslim: no, dnes mu uz musim dat, lebo sa to s nim neda vydrzat. A je mi to strasne luto a aj ma to hneva- lebo z mojho uhla pohladu je to, ako keby nasu lasku a jeho naklonnost ku mne, meral kvantitou sexu, co mi pride maximalne nefer. Mame harmonicky vztah, velmi sa lubime, uzasne si rozumieme, ale poviem vam, skutocne mam niekedy obavy, ci na tomto nestroskotame.