Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vobec na mna neziarli

Simonella

no to ako by som citala po sebe:) presne moj pripad, moj priatel :) tiez mi to spociatku trochu neze vadilo, ale bolo divne. myslela som si, ze mu na mne nezalezi.. som na VS na intraku a mali sme aj s chalanmi zurky a tak a jemu to proste nevadilo :D vobec :D ani mi nevolal, nic.. proste uplne som nechapala, lebo bol opak byvaleho, ktory mam nonstop kontroloval. a vies na co som prisla?? ze je to takto dobre! pretoze si navzajom verime. o tom to je. ked sa stati dovera zo vztahu, tak ani vztah uz nebude dlho trvat; proste je to takto dobre a ty bud rada, ze neziarli, lebo vazne nechci zazit nejakeho psychopata co si pomaly na teba neda GPS aby vedel kazdu minutu kde si.
podla mna neze neziarli, ale to co robis je v ramci normy, tak preco by mal? napr. ja som na mojho urobila taku "budku" aby som si overila, ci ma lubi, alebo som mu lahostajna. ked sme boli spolu, nastavila som si zvonenie na mobile a sla som akoze telefonovat. ked som sa vratila a spytal sa, kto to bol, povedala som, ze byvaly (s ktorym som bola 3 roky). ze sa chce stretnut, ze este stale ku mne nieco citi, a ze mi vypisuje aj na FB a take.. a ze tam asi pojdem, ze mi ho je luto :D tak vtedy sa taaaaaaak nasral , a taaaaak zacal ziarlit, ze som mala problem mu vysvetlit, ze to bolo len hrane, aby som zistila, ci mu vobec na mne zalezi :D skus urobit nieco take aj ty, a vtedy zistis, ako na tom si :D daj vediet:)

orcha

neviem co tu na mna utocite hned ...ja som napisala ze na jednej strasne som rada ze nemam nejake problemy zbytocne a na druhej strane neviem ci je to normalne to je vsetko co som chcela vediet lebo nemam vela skusenosti..a neviem ci moze niekto milovat a neziarlit...lebo ja taka nie som

divoke prasa

mal som priatelku, upozornovala ma ze nema rada ziarlivost a vystupy, dobre teda, neziarlil som a ked ano, nedaval som to tak najavo, nasledne som bol nevsimavy ignorant, myslela si ze uz ju nemam tak rad a podviedla ma, to len taky vecernicek o ludskej nielen zenskej logike, sladne snicky !

Dadula56

Jasny dokaz toho, ze priemerna zenska jednoducho potrebuje vecne vyrabat problemy...
Tvoj priatel ma zrejme sebavedomie v poriadku a doveruje ti. To je vsetko. Ak ti to tak vadi, tak sa s nim rozid, vela zien oceni takeho partnera pri tej kope psychopatov ziarlivych, o ktorych sa casto rozprava.

orcha

ale nie mne sa nepaci ani jeden extrem ani druhy....podla mna by mohol trochu prejavit ziarlivost iba trochu aby som vedela ze mu niesom lahostajna to je vsetko...no on to tak neciti...neviem ci je normalne neziarlit ked milujes

okoloiduciXY

keď ti verí tak ti to vadí. rovnako by ti zrejme vadilo ak by ti neveril a žiarlil. potom by táto téma bola zrejme o tom ako ti nedá dýchať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vobec na mna neziarli - Fórum - ZDRAVIE.sk