Vysadenie antidepresív - naraz

Príspevok v téme: Vysadenie antidepresív - naraz
spokojny

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, čo za následky to môže mať, ak vysadím antidepresíva naraz?? Viem, že by sa mali postupne, ale skúsil by som ich vysadiť hneď. Beriem ráno Alventu 150 mg, risepro po polke ráno a večer, a timonil polovicu ráno a celú večer. Asi sa na to predsa dám, snáď sa mi stav nejako výrazne nezhorší

spokojny

Amanda- Ja ich beriem už 2 roky, tie lieky. Ale 14 februára ide na kontrolu ku psychiatričke, takže od zajtra to riskujem. Ak by sa to v priebehu tých zhruba 10 dní veľmi zhoršilo, poviem o tom aj doktorke a vrátil by som sa späť.

zewa

Tvoj stav sa vráti späť ako bol na začiatku. Vysadzaj pod dohľadom lekára a možno o mesiac ich už brať nebudeš.

amanda23

spokojny ak to beries dlhodobo, dlhsie ako mesiac, neriskuj, lebo potom by si az taky spokojny byt nemusel:DD mozes mat neprijemne abstaky, ako narkoman , nevyvolavaj si zbytocne taketo stavy, co si nejaky masochista? nechaj si nato aspon 2 mesiace , postupne si to znizuj. Ale ked mas chut naraz to vysadit, skus a napis po par dnoch, hned ti zle nebude..