Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky sampon na vlasy

Príspevok v téme: Aky sampon na vlasy
deliska

keby ste mali tmavohnede vlasy, nikdy nefarbene, aky odtien samponu na vlasy by ste si vybrali? Urcite nechcem ist do nicoho tmavsieho ako mam, takze asi odtien cokolada a vyssie nechcem. Co by ste mi poradili alebo aky by ste si vy dali pri tejto farbe vlasov, mozete aj znacku resp.link napisat nech sa lepsie orientujem lebo som v tom uplny zaciatocnik. Diky za pomoc vsetkym prispievatelom

bdur

ja mám povodne farba vlasov pri korineku najlepšie vydno tamvo tamvo čokoládová.Použiva tonovaci šampon nikdy nie farbu svetlejšej farby ako moje tmavé povodnaj farby vlasy a furd mi chyti na takmer čierno.

myslím kto má tmavohnedé až takmer čierne vlasy ako ja povodne a cheš mat svetlo hnedé sa to tažko docieli šamponom,iba farbou.Kde mám niektoré sivé lebo som začala sivnut tak ich chytí na krásne ryšavé a ostatné mám skoro čierne.

tiež som chcela zachovat svoju povodnu farbu ebenovu a predsa nie čeirnu ale to sa tažko da docielit ked máš tmavé vlasy.

ale po pol roku ateraz mám povodne tmavé lebo šmapon sa ti zmije a pri korinekoch mám velmi peknu tmavo tmavo čokoládovu povodnu ale vždy mi na čierno chyti a svetlejšie nechcem ako mám povodne vlasy

deliska

jeziiin ty si zlata, vsetko si pokukam ked budem mat viac casu, teraz sa musim ucit a vstrebat este posledne vedomosti. Ak by ti to nerobilo problem tak misiatko453@azet.sk. A normalne v drogerke ju dostat kupit? Ja viem ze aj moja znama tu hennu pouzivala a ona je takej prirodnej zelenej farby ked sa nanasa na vlasy alebo takej divnej hnedej a nevonia nejako extra vabne? Neviem ci si to uz dobre pamatam ked si hennovala na intraku ale vtedy jej to riadne tmavo chytilo a praveze jej to bolo vidno a dost aj na hlave mala farby. Proste bolo jej to vidno ze niecim farbila...

nathalia09

pozri si tu stranku,čo som napísala,je fakt dobrá.
Ja hennu používam,a som velmi spokojná,vysledky vlasov si všimli aj moje kolegyne,krásny lesk,ak by si chcela vidiet moje vlasy,možem poslat foto,ale musiš dat mail.

deliska

su aj nejake odtiene tejto "farby"? Lebo pravdupovediac aj nad hennou som rozmyslala len neviem ako to je potom s vyrastanim ked si uz nebudem chciet dalej farbit. A o akych vysledkoch hennovania hovoris? Inak aky odtien by som si potom mala kupit? dakuejm ti velmi

nathalia09

henna je prirodna farba,to znamena,že nefarbí doslova,ale vie pekne zvýraznit tvoju farbu-viac sa možeš dočitat na strankee dlouhe vlasy.sk-je tam kopu tém,možeš sa tam pekne zaregistrovat,je tam všeličo zaujímavé o vlasoch,aj forum.Výsledky hennovania vidno až po nejakej dobe.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky sampon na vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk