Hairplus pomaha?

Príspevok v téme: Hairplus pomaha?
hairkaa

ahojte, mam dost vypadane obocie tak som si zaobstarala novy preparat s nazvom HAIRPLUS, vraj to je na mihalnice a popdoru rastu obocia, VRAJ OBSAHUJE NASLEDUjuce zlozky: vysoko
aktívne prostaglandíny, ktoré priamo podporujú rast
vláskov, sú ale absolútne šetrné a znášanlivé. Množstvo
prírodných obsahových zložiek, ako sú vitamíny A, C a E,
biopeptidy, pantenol,
Otazocka_ nevyzna sa niekto v tom? Resp.. nieje tu niekto kto to uzival a pomohlo/nepomohlo?

Za kazdy nazor budem vdacna.

Sara1234567

Môžu tento prípravok využívať aj tehotné ženy? Nikde dom sa nedocitala :( kúpila som soli hairplus a teraz neviem

Simonetta589

Hej hej, tiež som prešla na Gigalash, nechce sa mi vyhadzovať toľko peňazí a tie výsledky sú podľa mňa podobné, dokonca u Giga lash možno o trochu lepšie

Mariake

Ahoj, Hairplus pomaha ale je strasne drahy. Ja pouzivam Gigalash. Funguje to perfektne a za dobru cenu. Neda sa porovnat silou ucinku s tymi lacnymi serami z fan parfumerie.

Jana B.

Aninka no urcite použi ten so zlatým vrchom, ten je silnejší. Hairplus nie je zlý, ale rozhodne nie je najlepší podľa toho čo sa nám podarilo zistiť porovnávaním, tak existujú aj silnejšie séra. Tu je porovnanie väčšiny sér na riasy ktoré za niečo stoja serum-na-riasy.sk, tak ak chceš, pozri tam.

aninka1234

zdravim. chcela by som sa opytat aky je rozdiel medzi striebornym a zlatym vrchnacikom na Hairplus FacEvolution??? ktory je lepsi??
dakujem za odpoved anka

Klaudius53

Dobry den. Chcela by som si kupit produkt hair plus, len sa neviem rozhodnut, ci si to mam objednat zo Slovenska, ci si to kupit v Anglicku, nakolko v Anglicku si ten produkt mozem zakupit za 45 GBP to je priblizne 58 EUR a na Slovensku sa to predava za 80 EUR. Je to uplne ten isty produkt od tej istej znacky, uplne nova a predava sa to v normalnom Anglickom obchode, ziadny ebay alebo podobne.. Tusim v obchodoch sa fake predavat nemoze ale nechapem preco je cenovo taky rozdiel..?

Facederma1

Vazeni priaznivci produktu HairPlus od Facederma. Chceli by sme Vas poprosit, aby ste sa v pripade akychkolvek otazok na tento produkt obracali na nas cez e-mail info@facederma.sk
Nasa firma sa totiz rozrastla, kedze kvalitu a ucinky produktu HairPlus si vsimla jedna celosvetova siet parfumerii, ktora ho na tomto zaklade po dokladnom otestovani zaradila do svojho sortimentu a do ktorej sme ho zacali dodavat, a samozrejme sa ihned stal jednym z najpredavanejsich produktov, takze tym padom mame ovela menej casu sa venovat aktivitam, ktore predtym neboli pre nas taka casova zataz (ako napr. toto forum). Snazime sa sice obcas v ramci moznosti sa im venovat aj nadalej, avsak nemozeme zarucit taku promptnost odpovedi ako predtym. Dakujeme za pochopenie. Facederma, s.r.o.

Facederma1

Dobry den zaujemca. Ak sa jedna o nas produkt (HairPlus v ciernej krabicke) tak je lepsie ho naniest v celej sirke linky, aby bol efekt na mihalnice pocas rastu rovnaky na cele mihalnice, aby sa zjednotili - take mame skusenosti najma po mihalniciach poskodenych po akychkolvek lepenych.