Hairplus pomaha?

Príspevok v téme: Hairplus pomaha?
hairkaa

ahojte, mam dost vypadane obocie tak som si zaobstarala novy preparat s nazvom HAIRPLUS, vraj to je na mihalnice a popdoru rastu obocia, VRAJ OBSAHUJE NASLEDUjuce zlozky: vysoko
aktívne prostaglandíny, ktoré priamo podporujú rast
vláskov, sú ale absolútne šetrné a znášanlivé. Množstvo
prírodných obsahových zložiek, ako sú vitamíny A, C a E,
biopeptidy, pantenol,
Otazocka_ nevyzna sa niekto v tom? Resp.. nieje tu niekto kto to uzival a pomohlo/nepomohlo?

Za kazdy nazor budem vdacna.

Facederma

Pripady so zacervenanim, pripadne stipanim na zaciatku uzivania byvaju skor zriedkave. Drviva vacsina zien znasa HairPlus bez problemov.
A ano, zlate balenie 4,5 ml je aktualne.

strelec1976

Chcela som sa este spytat, ze ci je normalne pri pouzivani hairplus, ze mna nic nestipe ani nemam oci cervene, kazdy pise ze ma zo zaciatku problemy ja to pouzivam 4 den a nic.Mam to balenie so zlatym vrchnakom a 4,5 ml.je to ok?
dakujem za odpoved

strelec1976

dobry den chcela som sa spytat, ci ten kto pouziva serum hairplus, si moze farbit mihalnice a obocie?
dakujem za odpoved

Facederma

Dakujeme damy za dnesne prispevky.
Anezka - nic sa nestane, ked si nebudete serum aplikovat pravidelne, pokial to nebude nejako dlhodobejsie - jedine budete dlhsie cakat na rast.
Suzie - rastova faza je narocnejsia na spotrebu fluidu, kedze sa jedna o kazdodennu aplikaciu. Udrziavacia faza je 1-2 x tyzdenne, cize serum vydrzi cca. 3-7 x dlhsie, ale odporucam tento postup, lebo vtedy praveze ocenite, ze mate mihalnice dlhodobo krasne, velke a napr. nemusite si chodit ich davat pravidelne lepit - a vtedy sa aj prejavi znacna financna uspora, ked si porovnate tieto 2 sposoby na dlhodobe dosiahnutie dlhych mihalnic.
Este sa vratim k hrubke - ked mihalnice narastu, su pri korienkoch hrubsie - podobne ako stromy, cim su vyssie, tym maju hrubsi kmen a s tym suvisi aj to, ze sa javia ako tmavsie.

suzie6453

Ahojte, ja som fluidum pouzivala, a po 3 tyzdnoch som uz videla rozdiel, po 4 tyzdnoch som uz mala niektore mihalnice dlhsie a po 7 tyzdnoch mi dorastli skoro vsetky na rovnako dlhu dlzku, kazdy sa ma pytal ci mam urobene mihalnice a ja ze nie!je to uzasny pocit, tvar mate krajsiu, jednoducho Vam to otvori pohlad a cela tvar vyzera pritazlivejsie. Okrem dlzky som mala aj omnoho hustejsie mihalnice a pri korienkoch akesi \"tvrde\", mozno preto som mala ten pocit, pretoze ich bolo zrazu 2 krat viac. Ked som si 1 krat naniesla serum, v praci sa ma pytali, ci som plakala celu noc, mala som az cervene viecka, ale nenechala som sa odradit a oko si uplne zvyklo a po tyzdni uz bolo vsetko OK. Nanasala som si serum pravidelene, kazdy vecer(cez den mi nerobilo dobre) pocas 5 tyzdnov som nezabudla ani jeden krat, mozno, preto ten vysledok.Potom 4 krat do tyzdna. Momentalne serum uz neopouzivam 1 mesiac, pretoze mi totalne doslo a mihalnice sa mi skracuju, ale stale su velmi huste. Odporucam kazdej zene, ktora ma mihalnice na zaplakanie(bol moj pripad) a urcite Vam narastu, len treba vydrzat ten zaciatok :-) ja si idem kupit zas, mimochodom vydrzalo mi 5 mesiacov a to sa mi z neho dost vylialo....

Anezka

najlacnejšie ho nezoženieš nikde, všade stojí rovnako, ako písal pán v tomto príspevku, tento produkt si drží svoju cenu ... čiže nikto ho nesmie predávať lacnejšie, čo je však škoda, ale tak áno, je pravda že za kvalitu sa platí :-/

Anezka

Dobrý deň, mala som to šťastie a sérum hairplus som vyhrala v súťaži na tejto stránke a začala som ho používať 22.12.2014... takže výsledky ešte nebadám žiadne. Taktiež som mala problém s očami na začiatku používania, išlo o akési svrbenie alebo ťahanie očí, neviem ako to nazvať, aplikujem si to vždy večer pred spaním a najhoršie s očami to bolo ráno, ale nebolelo to, iba to bolo nepríjemné, tento stav však po pár dňoch prestal a dnes už necítim žiadne nepríjemnosti :) čoho sa však obávam je to, že som si ho párkrát zabudla aplikovať, dokonca aj dva dni po sebe... snažím sa dávať si na to pozor, ale teraz sa obávam či pri občasnom vynechaní aplikácie sa môže stať, že mi mihalnice nenarastú ?! ... dúfam, že to bude v poriadku a že po pár týždňoch budem mať aj ja také krásne a dlhé mihalnice :) ...je pravda, že svoje prirodzené mihalnice, keď si ich namalujem sú na prekvapenie celkom dlhé, už sa ma nie jeden človek pýtal či sú to moje, ale keď sa odmalujem, sú takmer neviditeľné, bledšie a akoby rovné... preto vkladám do tohto produktu obrovské nádeje a dúfam, že s jeho pomocou sa už nebudem musieť tak často malovať :) ...

Facederma

Wawa, mozete nam prosim napisat na info@facederma.sk ? Potrebujeme totiz vediet presny sposob aplikacie HairPlusu, ako aj rozmiestnenie dlhych a kratkych mihalnic, aky bol vychodzi stav pred aplikáciou a pod.