Hairplus pomaha?

Príspevok v téme: Hairplus pomaha?
hairkaa

ahojte, mam dost vypadane obocie tak som si zaobstarala novy preparat s nazvom HAIRPLUS, vraj to je na mihalnice a popdoru rastu obocia, VRAJ OBSAHUJE NASLEDUjuce zlozky: vysoko
aktívne prostaglandíny, ktoré priamo podporujú rast
vláskov, sú ale absolútne šetrné a znášanlivé. Množstvo
prírodných obsahových zložiek, ako sú vitamíny A, C a E,
biopeptidy, pantenol,
Otazocka_ nevyzna sa niekto v tom? Resp.. nieje tu niekto kto to uzival a pomohlo/nepomohlo?

Za kazdy nazor budem vdacna.

miriahl

Ahojte, citam nahodne vase prispevky a rada sa chcem podelit o skusenost s Hairplusom. Tento vyrobok som zacala pouzivat tusim vo Februari, dostala som ho ako darcek. Pouzivam ho este stale pravidelne kazdy vecer. Zacali mi rast mihalnicky nie rovnako, len poniektore, ale teraz po asi necelych troch mesiacoch mam mihalnice hustejsie, s rovnakou dlzkou a vyrazny rozdiel je vidiet neskutocne. Cudzi ludia sa ma pytaju, ci mam umele, s humorom mi prialky vravia, ze by som mohla zametat dlazku. Som neskutocne prekvapena sama a odporucam ho kazdemu, kto sa o mojich mihalnickach co i len zmieni. Umele v buducnosti ani nechcem a radsej si zadovazim dalsi, aby som si ich udrziavala. Takze vela trpezlivosti, vysledok je isty ;)

Facederma

Hairka, dakujem za info, pokracuj v aplikacii a keby nieco, konzultuj s predajcom alebo priamo s Facederma, s.r.o. Zatial sme mali iba pozitivne ohlasy a ak bol problem a zakaznicka ho chcela s nami riesit, vzdy sa to vyrieslio k jej spokojnosti :) V Trencine na vystave Interbeauty teraz 14.-16.3. Budu na HairPlus zlavy. Cena je prisne stanovena vyrobcom a musi sa dodrziavat. Ide najma o to, ze peniaze sa investuju naspat do vyvoja (teraz na vystave bude produkt s este vylepsenou ucinnejsou recepturou) a najma testovania, aby bola kazda vyrobna sarza prisne skontrolovana v najlepsich laboratoriach, aby sa na trh dostala naozaj iba kvalita - na tom si prisne zakladame, no a to aj nieco stoji. Jednoducho ako sa hovori, nie sme taki bohati, aby sme si dovolili kupovat lacne (nefungujuce) veci. Udrziavacka je velmi potrebna, cca. 2x tyzdenne pretriet linky, lebo mihalnice takisto ako vlasy po case prirodzene vypadavaju a obnovuju sa, no a ked vypadne velka mihalnica, je to viac viditelne, ako ked bola iba mala nevyrazna... Ked si kupis dalsi kus na udrziavacku, vydrzi ti cca. 1 rok. Porovnaj to s tym, ak by si si davala mihalnice rok lepit, kolko by si zaplatila, kolko casu by si tym stravila, nehladiac na to, ze chemia z lepidla nie je pre oko taka neskodna.

hairkaa

TO FACEDERMA:
Ahoj :) Tak teda, este sice to nemam uplne minute, ale musim povedat ze vysledky su, zacali mi razit male chlpiky na oboci takze sa tesim :) Nieje to sice uplne dokonaly efekt ale este nemam ani koniec kury takze som trpezliva :)Urcite som spokojnejsie, akoby som si ala platit permanentny... mimiochodom, nahodou sa t lacnejsie niekedy nebude rpedavat? Lebo ej to dost drahe chcela by som si kupit este jedno balenie na udrziavacku :)
dakujem a pekny den:)

mischelle_s

tak pokracujem s opisom mojich skusenosti.
rozdiel medzi oboma ocami je stale dost viditelny.
naviac som si vsimla, ze pod tym okom kde mam lepsi efekt, mi zacali rast jemne chlpky :( studovala som aj zahranicne fora o skusenostiach so serami s prostanglandinmi a tiez mali podobne skusenosti.
malo by to zmiznut, ked serum prestanem pouzivat. no dufajme ze hej, aj tak mi uz dochadza...

hairkaa

Ahoj :) No jasne ze som si to odoftila, zatial ziadne zmeny uvidim- pri obboci to hadam asi ale nebude tak ze cela stetinka na jedno obe obocia? Vsak ta mi nevystaci ani na jedno pomaly :D ja si to tiez vzdy namacam medzi casom. Jasne, davam tomu viac ako 10 dni, budem pekne trpezlivo natierat a uvidime.

facederma

mischelle_s - ta stetinka je tak robena, ze to staci na obidve linky pri jednom namoceni - ked namocis stetec do farby, tak prvych par cm je tiez rovnakych, nevidis ziadny rozdiel - stetocka nasaje a potiernim sa tekutina rovnomerne "vyleje" - je tam nasata do celeho toho stetocka a postupne ide dolu pri potierani. Velkost a mnozstvo je ratane na obidve linky. Nepovedali ti to, ze staci iba jedno namocenie? Kde si to kupila, ak smiem vediet?
Mozno vsak mas pravdu s tym striedanim, ze by sa to malo uvadzat v navode ak by bol nejaky takyto problem ako mas ty. Skusim dat podnet. :)

facederma

maruska1999 - mas pravdu, ono to bolo nazvane v TV "musie nozicky" a ja som vravel, ze by tam malo nasledovat nejake odporucanie, ako sa o take velke mihalnice starat a ako ich licit. Nejake kefky, taka ta blbost, co vyzera ako noznice a ktora ich tvaruje a pod. Je to to iste ako ked niekomu narastu krasne dlhe vlasy a neumyval by si hlavu a necesal by si ich. Inak ludia prisli, potiahli za ne, ci to nie su lepene a povedali - aj tak tomu neverim :)