Co teraz?

Príspevok v téme: Co teraz?
julka...

Ahojte!
Prosim pomozte mi mam len 14rokov a strasne chcem sex, chlapca, bozkanie atd...ale ja viem ze som est ena to mlada a sexu sa samozrejme chcem v mojom veku vyhnut ale obavam sa ze ked bude k tomu blizko tak sa neovladnem . Prosim pomozte mi.. ako alebo co mam robit aby osm na to nemyslela... dakuejm

kiri

...jeziiiis, ja asi vypnem komp a idem si citat nieco zmysluplne, lebo toto uz nema konkurenciu. Vies co, Julia, chod von, najlepsie na disku, alebo hip-hop party, opi sa, zhul sa, povyskieraj sa na nejakeho povrchneho sedlaka, zasukajte si v trave, vsak uz je teplo a potom sa vychvaluj kamoskam, ako si si uzila s niekym, koho si skrz tu sprostu vodku nepamatas, ale mas od neho pekny darcek, co tlacis v kociku a aby to nebolo malo, tak pripadne dake kvasinky od neumyteho vtaka, ci aj nieco ine???? Existuje aj neskodna masturbacia, ale to ty asi nepoznas, ked sem pises toto...

xantipa

zober si do ruky knižku a začni sa učiť aby si mala dobré známky v škole. Potom ak budeš mať o pár rokov viac možeš začať myslieť na chalanov. Prepáč ale normálne by som sa čudovala niekomu kto by s tebou išiel do postele, si ešte pod zákonom. Ja nechápem kde už speje tá dnešná mládež.