My abstinentky, zlepšenia, rady, vitamíny

Príspevok v téme: My abstinentky, zlepšenia, rady, vitamíny
Malicka 160

Ahojte :)!
Tak som sa pre nás bojovníčky, čo sa snažíme abstinovať založila novú tému. Dôvod je prostý. Chcem, aby sme sa navzájom inšpirovali, povzbudzovali, jedna druhej poradili. Taktiež by som bola rada, keby sme boli inšpiráciou pre baby, ktoré sa odhodlávajú pobiť sa s touto chorobou a ktoré sa snažia začať liečiť. Ja abstinujem síce len 19 dní a trpela som bulímiou 7 rokov, napriek tomu mám v sebe silu a viem, že túto chorobu porazím. A čo sa zlepšilo? Nemám depresie, mám viac času, pomaličky sa mi upravuje trávenie, ale naozaj veľmi pomaly, prestali mi padať vlasy, nie som nervózna a celá pohltená v tom kolobehu, konečne sa necítim ako najväčšia klamárka na svete. Som otvorenejšia, menej konfliktov s rodinou a ak sú, dokážem ich riešiť s kľudom. Pomaly sa mi navrátila aj farba do tváre a zlepšuje sa mi pleť. Nehty mám gélové tak Vám neviem povedať, ako na tom sú :) No a dokážem sa sústrediť a nie som v akejsi clone. . . Môj život sa zlepšil. Pribrala som z 56,5 na 58,5, ale to je len preto, že mám v sebe potravu, či už strávenú alebo ešte nestrávenú. A brucho sa mi sploštilo :) Takže tak. Čo sa týka doplnkov, užívam ginko a prípravok tabletkový na vlasy. Inak nič, len doobeda ovocie a poobede samozrejme zelenina a pestrosť v jedálničku. Tak dúfam, že sa niektorá pripojí :)