Sklamana

Príspevok v téme: Sklamana
nymphsimon

Dobry vecer,nehala som mojho priatela po 6 rokoch,lebo bol strasny nervak a vadilo mi jeho spravanie,teraz sa s tym neviem vyrovnat,chcem byt aj s nim ale aj chcem rozchod lebo uz nevladzem dalej znasat jeho spravanie..ublizuje mi uz,Ako sa mam s tym vyrovnat,je to take divne a neuveritelne,mala som iba jeho..dakujem vam za rady.

sususu

toto je presne druhe stadio: 1, ked chces aby vypadol, 2. je samoobvinovanie... ako sa tu uz pisalo, kedze si chcela rozchod, tak si na to mala dovod... teraz si sama a je to nezvyk, tak preto je to taka bolest ale to prejde..vyjdi medzi ludi, stretnes noveho...ja mam tiez nieco podobne... viem ze chcem koniec a ked som to raz urobila tak mi bolo tak strasne smutno ze som ho prijala spat a to som velmi TRPKO OLUTOVALA...lebo ked je teraz nervak tak o chvilu na teba zdvihne ruku..mozno bude opity ale to je uplne jedno... PREBOLI, CAS POMOZE a bude DOBRE :-)

nymphsimon

viete,ale ja som nanho strasne chorobne ziarliva,kazdy raz ked sa my nieco nezda tak ho s tym stale otravujem ..domyslam si strasne ze ma inu milenku ..ked sa mi nieco nezda..mozno preto sa tak sprava kumn teraz..a mozno prestal si ma vazit a menej rad..myslite ze by to mohlo tym byt?da sa s tym nieco robyt?ci uz nie?dakujem

KatkaXYZ

neboj sa to prejde aj ja som mala takého partnera a trpela som to 4 roky ... on si nakoniec našiel inú ovšem a pár krát som mu potom naletela ale keď on je úžasný manipulátor :) .. a aj ja som si myslela že ho mám rada stále, určite tam po tom všetkom niečo je ale láska ? nie to nie je to len zvyk tak sa neboj časom to prejde ;)

lost

A ludia maju kratku pamat, zabudnes pocase urcite :) Uz len urcit strategiu ako zabudnut :D Ci nemyslenim na zabudanie alebo aktivnym zabudanim, ale ja som v tomto vybere vzdy 50 na 50 tak netusim :D

lost

A keby to nervacenie prerastlo do bitiek, aj tak by si ho mala rada? :)
su to len hormony, proste podla mna ti chyba sebeobrana :)
6 rokov je dost na to aby sa clovek naucil a zmenil sa, nikdy nepochopim preco sa ludia viazu na niekoho, kto im UMYSELNE ublizuje a NEEXISTUJE take, aby to nebolo umyselne, lebo mame milion liecebni ako nikdy predtym, cize riesit sa to da.
mna toto (psychicka nepohoda) motivovalo aby som odisiel z domu zit na vlastnu past :D cize viem o com hovorim, i ked mnohi ludia si myslia ze nie.. ale to je ICH problem, šalalalalaa...

lost

hlavne to zo seba vykric, nadavaj na neho a bude OK :)
kludne chod na ulicu a na plne pecku (usta) za kric, co si o nom myslis..
ulavi sa ti a o to ide :P o nic ine nejde..

nymphsimon

dakujem va za rady..je to take tazke ,viem ze na to treba cas..ale ked ja ho mam rada stale,ale on my ublizuje tym ako sa kumne neustale chova,robim aj ja chyby ale aj on..ale on sa sprava tak uplne inac ked niesme spolu je arogantny a nervak niekedy..a ked je somnou rozprava hory doly ktore sa ukazu ze niesu pravdivo myslene..ja uz neviem..je tam toho viac..uz ma aj podviedol a dala som mu druhu sancu lebo som ho milovala...ale mame vela problemov...ked ja chcem len dobre aby bolo a on stale to nejak pokazi a obrati v zlom zmysle..ja neviem..vadi mi..aj ked ho mam rada..chlapy su zvlastny..ked chce zena dobre aby bolo tak vsetko pokazia..chcela som aby nas vztah bol bez chyby ale asi som chcela vela..

sweater*

to je normalne, casom to prejde, hlavne sa nenechaj o*rbat tymi pocitmi a nevracaj sa k nemu, nebude to ziadny rozdiel. BE STRONG

sdchvjbknmh

máš odvahu a drž sa toho. určite to bude ťažké, veľa ste toho prežili, ale bolo to potrebné, sama vravíš, že ti vadilo to správanie. bol to dobrý krok, máš vzácnu životnú skúsenosť a teraz bojuj. skús začať s niečím, čo si vždy chcela vyskúšať, venuj sa niečomu... chce to čas, veľa času. držím palce