Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni

Príspevok v téme: Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni
beskyd

zdravim:P nevie dakto co mam robit, pripadne akym sposobom mam eliminovat stav ked som vlastne hned po nastupe do novej prace zacal pocitovat naklonnost k novej kolegyni? parkrat som sa s nou uz bavil (samozrejme pracovne) a dost ma vzalo ze hoci je odo mna mozno o 10 - 15 rokov starsia (ja mam 28), je velmi pekna, prijemna a spontanna, proste nesmierne charizmaticka zrelsia zena kontrastujuca so (najma mladsimi) zenami zijucimi tu v BA. na jednej strane je to zaujimavy pocit bavit sa po tolkych rokoch s niekym kto ma takto zaujal, ale na druhej strane to ma potencial ostat v rovine nejakych predstav a nesplnenych tuzob, preto keby niekto vedel co mam robit, ci sa mam uplne zahlbit do roboty alebo neviemco, ocenim dake rady, postrehy, namety, vdaka

Blondula

fero....sak som pisala,ze som vzala otlcenu salku bez ucha a "elemky" :D takze bola "fajka" :D len on neviem naco myslel ked ma videl taku vyhukanu s otvorenymi ustami :D :D :D

shy

nirv pravda, minule som tak kukala na jedného chalana, že hmm celkom pekný a akonáhle si zapálil cigaretu tak konec, keďže som nefajčiarka

nirv

Fajčiari majú zoznamovanie ľahké. Keby som nezačala fajčiť tak stopro ani frajera by som nemala. Jediná výhoda tohto nechutneho zlozvyku je jeho spoločenský prvok.

Blondula

fero...spontanne balenie je uplne najkrajsie :D ja ked som robila este pred xy rokmi v jednom uz neexistujucom zavode,tiez tam bol jeden kolega,ktory po mne pokukoval asi pol roka a nikdy sme sa nerozpravali.len sme sa pozdravili a usmiali.ja som bola este mladucka a vtedy aj dost hanbliva,takze som cakala na jeho "prvy krok" :D a ten prisiel uplne sam od seba :D sedela som na stolicke,bavila sa s kolegynou a on siel okolo mna.ja som ho nevidela postavim sa,otocim a vtom sme stali oproti sebe.kukali sme na seba jak dve sovy a z neho este vyslo ze "dame fajku" ?? :D asi 3 sekundy bolo ticho a potom sme vybuchli smiechom,ja som zobrala moje "elemky" obitu salku bez uska a sli sme na kavu a cigaretu :D

fero11111

a co to je problem? prvy bar disco a min. na sukes si najdes tomu ver a ano hovorim otom ze sa pyta jakeby nevedel jak to funguje no ...

ono naj je naotm to ze ona na stopero kladu ma len on tajne dufa no :}

0vecka

2 fero11111 hovoris o chlapovi ktory si 9 rokov "nehladal" zensku cize sa zajtra rozhodne ze zacne teda hladat a pozajtra uz nejaku nabali - tak nejak si to predstavujes?

fero11111

blondula :}}} ta a ne? telo kecov jakeby mal 15 a prvu erekciu zasebou :}}}

aj tak viemejak to dopadne ju uz davno pradavno niekto klati doma urcite pekna 40tnicka nieje sama a je fakt cudak ked si zakladne veci ako ci ma obrucku ci je sama ci s mangelom uz danvo nezistil sadnem na net fc a sledujem ci tam je ci neni :} a ide sa nato pridat priatela a dotoho :}}}