Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni

Príspevok v téme: Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni
beskyd

zdravim:P nevie dakto co mam robit, pripadne akym sposobom mam eliminovat stav ked som vlastne hned po nastupe do novej prace zacal pocitovat naklonnost k novej kolegyni? parkrat som sa s nou uz bavil (samozrejme pracovne) a dost ma vzalo ze hoci je odo mna mozno o 10 - 15 rokov starsia (ja mam 28), je velmi pekna, prijemna a spontanna, proste nesmierne charizmaticka zrelsia zena kontrastujuca so (najma mladsimi) zenami zijucimi tu v BA. na jednej strane je to zaujimavy pocit bavit sa po tolkych rokoch s niekym kto ma takto zaujal, ale na druhej strane to ma potencial ostat v rovine nejakych predstav a nesplnenych tuzob, preto keby niekto vedel co mam robit, ci sa mam uplne zahlbit do roboty alebo neviemco, ocenim dake rady, postrehy, namety, vdaka

nirv

to ze nie si bezny balic je na jednu stranu plus...len nabrat odvahu. ved kolko ludi ma tento problem, balenie nie je jednoducha zalezitost, ani prax velmi nepomaha, niekedy je na obtiaz...takych donchuanov tiez kazdy nemusi...komunikovat ale snad vies. good luck.snad sa zadari. aj ked, vekovy rozdiel je dost velka prekazka. ale som rada ze sa ti konecne niektora aj paci. mozno ta to posunie dalej, v tvojom chaotickom citovom zivote :)

beskyd

no to som myslel od nastupu na vysoku, cize uz skoro 9 rokov a nepotrebujem si nic ospraveldnovat pred sebou ani pred ostatnymi:) k "odvahe" som pisal nizsie... to bezne vkladas svoje dojmy a predstavy do myslenia a konania inych?

Blondula

fero....ty si iny balic :P :D ale myslene v dobrom.mne sa razni muzi pacia :-)
beskyd...ak sa stretnete pri tej kopirke napriklad,normalne pozdrav a ak ti rychlo neujde do kanclu,pridaj volaky kompliment... ze dnes ma velmi pekny uces :D

0vecka

2 beskyd ak nemas po skole dva mesiace tak by si to mohol takto uhrat ale akoze 5 rokov sisi nikoho nehladal? tak si to mozes ospravedlnit pred sebou ale nie pred ostatnymi :)

skratka si nemal odvahu... takze to mas teraz tazsie...

beskyd

lulita, fakt netusim, nevsimol som si to, pozeral som jej vkuse len do tvare do oci, pripadne som ju videl zdialky takze neviem.. a nejak zazerat na jej pripadne prstene a obrucky mi tiez neprislo vhodne... ale nejak nenapadne sa o to zrejme pokusim:)
.
kkaffik, si robis srandu?:) sak v tej praci som par dni v podstate, to sa jej mam pytat ci je vydata? tie obedy su inak dobry napad, kolega co so mnou sedi s nou ale nechodi takze to jej mozem len tak na chodbe povedat ze ci by nahodou nesla so mnou, heh..
.
ovecka, uplne mimo, od vysokej skoly som si ziadnu nehladal lebo chybal podnet. proste som nevidel zmysel v tom ze by som nieco silil pricom chybal vhodny objekt, skor som stretal objekty odpudive, akurat ze teraz sa v tejto oblasti citim fakt ako 15 rocny a s tou zenou som schopny bavit sa tak maximalne o praci..

fero11111

to je snad sen toto :D 30 rocny fagan sa pyta jak ma zbalit zenu brrrrrrr a ktomu na nete :D ked to dobre chapem :D lol more sak bud chlap a rovno chod na vec nedame kavu ? abo daco kokos

nirv

Skús nadhodiť bežnú konverzacnu tému, najlepšie o kultúre, zistis čo sa jej páči a môžeš ju niekam pozvať.

0vecka

no podla mna tu pekne vidno ako sa beskyd cely cas vyhovara... veta typu ze od vysokej skoly si ziadnu nehladal znamena len to ze nemal gule na to aby vysiel von a s nejakou sa dal dokopy ...

skratka chlapec musi zobrat odvahu a aj ked to s touto nevide aspon urobi krok spravnym smerom ...

kafe

beskyd, ak sa spýtaš úplne jednoduchú otázku - ste vydatá/zadaná? - zabiješ tým niekoľko múch jednou ranou. 1.zistíš či by si sa mohol o niečo snažiť 2.naznačíš tým (podľa mňa) záujem. Toto neni otázka na bežnú konverzáciu, je to tak trochu lezenie do súkromia, ešte v rámci normy. Cielene tou otázkou dávaš na javo o čo ti ide. Nemusíš podnikať žiadne ďalšie kroky, slušné gentlemanské správanie, dlhší pohľad do očí.. a myslím, že kočka si to určite všimne a možno ti dá najavo - buď odstup alebo sympatie. Chodíte spolu na obed?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni - Fórum - ZDRAVIE.sk