Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni

Príspevok v téme: Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni
beskyd

zdravim:P nevie dakto co mam robit, pripadne akym sposobom mam eliminovat stav ked som vlastne hned po nastupe do novej prace zacal pocitovat naklonnost k novej kolegyni? parkrat som sa s nou uz bavil (samozrejme pracovne) a dost ma vzalo ze hoci je odo mna mozno o 10 - 15 rokov starsia (ja mam 28), je velmi pekna, prijemna a spontanna, proste nesmierne charizmaticka zrelsia zena kontrastujuca so (najma mladsimi) zenami zijucimi tu v BA. na jednej strane je to zaujimavy pocit bavit sa po tolkych rokoch s niekym kto ma takto zaujal, ale na druhej strane to ma potencial ostat v rovine nejakych predstav a nesplnenych tuzob, preto keby niekto vedel co mam robit, ci sa mam uplne zahlbit do roboty alebo neviemco, ocenim dake rady, postrehy, namety, vdaka

beskyd

doubledog, platonicka rovina je samozrejme najrealnejsie riesenie akurat tym sa nevyriesi problem ze sa jej tuzim dotknut, objat ju, pomilovat ju, byt s nou dakde sam v horach ako tu ktosi pisal, zdielat s nou po case zivot, kazdodennost.. zvyknu take stavy pominut?

beskyd

slecna a, mudro hovoris len si velmi neviem predstavit ako pred nou vyslovim nejaku formulaciu smerujucu k tomu aby sme niekam spolu isli, heh.. ona je zrelsia, taka distingvovana dama (hoci urcite nie skrobena alebo sterilna, skor velmi prijemna a vyzarujuca nieco velmi upokojujuce a laskave + ma pekne crty tvare) a citil by som sa v takej situacii ako uplny pako, nehovoriac o tom ze nemam v podstate skoro ziadne skusenosti s tymito vecami kedze som si od nastupu na vysku partnerku nehladal, to je ako keby som mal polroka nohu v sadre a len lezal v posteli a po tom polroku by som mal po odstraneni sadry nielenze okamzite chodit po vlastnych ale rovno skakat a prebehnut minimalne cele tatry komplet:/
.
dadula, my tam mame taku dost uzku chodbu a kancle uplne pri sebe, tam by ten obluk nedala ani keby chcela:)a ake moje nazory na zeny su take zdrvujuce?
.
lulita, nie je upratovacka, obaja robime tu istu robotu, obaja sme pravnici a robime tu istu pravnicku agendu, cim aspon odpada problem nahodit temu, co sa vlastne uz aj stalo parkrat.. akurat netusim co mam robit dalej, resp. ako to dostat z hlavy kedze ju mam rovno pri sebe vedla a do dochodku ma predsa len daleko:) ..este aj tlaciaren je pri jej kancli a ked daco napisem a dam tlacit, musim si to tam ist vybrat z toho stroja a uz viackrat som ju tam vtedy stretol..
.
nirv, dost nerad by som tu svoju pracu po tomto co som tu napisal nejak blizsie konkretizoval, hoci sa obavam ze som to kdesi uz pisal v inej suvislosti, heh.. velmi podobnu ako predtym s par vyhodami a lepsim platom.. kamionista nie som, myslim ze bola dost mala sanca ze by som taky flek zohnal aj keby som do toho vrazil kopec prachov a casu (vodicak, operacia oci a pod.)...
.
doubledog, vdaka, niezeby som to nechcel rozvijat, len predstava ze to fakticky rozvijam mi pride sice fajn (s pripadnym uspesnym koncom fakt nadhera) ale dost absurdna.. uz len preto ze si pripadam oproti nej ako sopliak a jedine o com sa s nou zatial dokazem normalne bavit su pracovne veci..
.
xxy, slepicu som nikdy nehladal, keby hej, tu v BA by som ich mohol prehadzovat vidlami:)

Slecna A.

ferko, alkohol som pila asi dvakrat v zivote a travu som nikdy neskusila :) Ja totiz rada rozhodujem sama za seba a tieto oblbovaky by mi v tom branili :)

fero11111

pozeram ze beskyd tu je medialna hviezda :D a dost znama svojim vyhranenim nazhorom na zenu :D dost brutalne :D hehe mal si radsej iny nick zvolit :D

slecna nebezpecna napodobne :) mimochodom urcite si aj travu skusila ne ? a mas knej pozitiv vztah ze ?

somnou by ti bola nuda ja ani nepijem ani nefajcim

xxy

noo, nato ze hladal dedinsku slepicu s nadvahou, chlpatymi nohami a ziadnym makepom, tak to docela dobre vypalilo, ne?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni - Fórum - ZDRAVIE.sk