Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni

Príspevok v téme: Nova praca a okamzita silna naklonnost ku kolegyni
beskyd

zdravim:P nevie dakto co mam robit, pripadne akym sposobom mam eliminovat stav ked som vlastne hned po nastupe do novej prace zacal pocitovat naklonnost k novej kolegyni? parkrat som sa s nou uz bavil (samozrejme pracovne) a dost ma vzalo ze hoci je odo mna mozno o 10 - 15 rokov starsia (ja mam 28), je velmi pekna, prijemna a spontanna, proste nesmierne charizmaticka zrelsia zena kontrastujuca so (najma mladsimi) zenami zijucimi tu v BA. na jednej strane je to zaujimavy pocit bavit sa po tolkych rokoch s niekym kto ma takto zaujal, ale na druhej strane to ma potencial ostat v rovine nejakych predstav a nesplnenych tuzob, preto keby niekto vedel co mam robit, ci sa mam uplne zahlbit do roboty alebo neviemco, ocenim dake rady, postrehy, namety, vdaka

doubledog

ale ja som sa nebal toho terenu samotneho alebo o seba, ja som si len v istom okamihu uvedomil, ze "kurvafix, kam sme to dosli, toto bude pre nu problem zliezt"

a ak poznas hory, tak urcite vies, ze malomyselnost je hlavny problem, ked si prestanes verit, koncis.
preto som potreboval tu jej malomyselnost, co sa jej zacala crtat v tvari, minimalizovat.

Slecna A.

Lulita, ano...ale ako kedy...zalezi od urcitej konkretnej situacie. Su stavy, kedy vyslovene potrebujem vediet, ze to ma pod kontrolou. A potom su tie druhe :)

Lulita

doubledog - tak sa mi to zazdalo, sa mi zdalo podla nejakych reakcii, ze ty mozes byt len single :)

ved to je krasne, ze v chlapovi zena moze mat oporu, kebyze sme v nebezpecnej situacii a rozreve a roztrasie sa, ja si rovno odpadnem :)) ten pocit istoty by tam mal byt

Slecna A.

doubledog, toto mi prave na vas chlapoch obcas vadi... :D Ze sa tvarite, ze "pohoda, nic sa nedeje". V niektorych situaciach, napriklad takych ako opisujes ty, by som bola niekedy rada, keby mi ten moj dal najavo, ze nie som len sama pokakana :)

doubledog

lulita
nie, nepisal som to, ja nie som rozvedeny.

slecna A
no akurat problem bol, ze sa uz nedalo ist inak.
a bal som sa o nu aj ja, aj ked som sa samozrejme tvaril, ze sak pohodicka, nic sa nedeje.

Slecna A.

flegma, ja zas len ziram, ze zena, co vie pouzivat domace spotrebice je ako z relacie "farmar hlada zenu" :D :D :D Ale okej, kebyze neviem spotrebice pouzivat ani ja, tiez sa ani na tom smejem...Samozrejme, ako pisala Sejla, intelekt sa nemeria podla toho, ci vie zena zapnut sporak, alebo nie. Ale preboha, je to podla mna zakladna vec...No..asi niektomu chuti strava, ktora sa zaleje len vriacou vodou :D Ak teda taka osoba vie pouzivat varnu kanvicu... :D :D

doubledog

beskyd, drzim palce :)
a kludne to nechaj v platonickej rovine, to je tiez pekne.
ked uz to teda nechces rozvijat (kvoli veku?)

Slecna A.

doubledog, no tak toto poznam...to davam vyzrat tomu svojmu aj ja. Zas odtial potial :) Ked uz je nieco za mojou hranicou bezpecnosti a unosnosti, nejdem za to :)