Poradte neskusenej

Príspevok v téme: Poradte neskusenej
jjjjjjjjj

poradte mi prosim aky odtien samponu na vlasy si mam kupit. Nikdy predtym som ho nepouzila, zacinam takym medzistupnom pred farbenim, mam tmavohhnede vlasy cize odtiene cokolada a tmavsie nechcem. chcem nejaku zmenu. Len si sama neviem vybrat ktory odtien by mi mohol urobit z mojich obycajnych fadnych vlasov smrncovnejsie s leskom. Urcite uz mate s tym vlastne skusenosti a vzdy su skusenosti na nezaplatenie ako iba taake bezcielne hladanie v regaloch drogerie a triafanie do odtienov.

jjjjjjjj

www.palette.schwarzkopf.sk
ja som rozmyslala nad palette 221, 231, 317, 255, ta 244 mi pride na cokoladovu moc cervena, cize to nic lebo cervenu nechcem...len snad to nechyti nejako divne. Co si myslite ktora by bola najlepsia?

paganstorm

mimulus, na to ozaj odbornika nepotrebuje! a naozaj na to neprebuje vysoliť v kadernictve 25 evri a viac ked si za tri kupi farbu

v drogerii ti poradia, dnes si každa baba farbi vlasy, aj ta predavačka, popripade sa spytaj, ktoru farbu kupuju ženy najčastejšie
uprimne ti poviem, ja schwarzkopf a tu najlacnejšiu čo prave maju, podla mna su všetky za jedno, ale nemysli si, že ti ozaj vydrži len/až 10 umyti! zaleži to od farby aku si daš
až chceš čo najkratšie obdobie, kup si sačkovu farbu až dlhšie, šampon v krabici
zaleži aj od otiena, až chceš isť na čiernu tej sa tak skoro nezbaviš, aj ked sa ti čierna vymyje, budeš mať dlho ešte tmave vlasy, zase svetlejšie farby na tmave nemusia velmi dobre chytiť a rychlo zlezu dole,
kedže maš povodne vlasy tmave,červena ti vydrži dlho krasna,pri sačkovych šamponoch pekne rychlo zlezie dole do par umytiach pri krabičkovych vydrži, ale nezbaviš sa jej uplne, určite ostanu vo vlasoch minimalne odlesky

jjjjjjj

naco ist do kadernictva ved sa jedna o sampon ktory zmizne do 10tich umyti. Vy by ste kvoli tomuto isli do kadernictva? Vsak ja si nejdem davat farbit vlasy, to je samozrejme ine..tak diky no
a inak v drogerke aspon u nas na slovensku ti neporadia, neviem ake mate tam u vas...

M 25

ako píšeš, nie je drogérka ako drogérka ;)

no ja neviem, prečo ju to nenapadlo ísť do kaderníctva.. ale radšej si nechá poradiť tu na nete :D :D

Mimulus

M 25 to myslíš vážne? Že v drogérke poradia :D Zabité :) Myslíš že sa ešte v našich obchodoch nachádzajú aj ozajstní odborníci??? Česť výnimkám ale zakladateľka by mala ísť skôr do profesionálneho kaderníctva aspoň prvý raz. Alebo si nechať poradiť od nejakého naozajstného odborníka - nie je drogéria ako drogéria!