Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco nedat?

Príspevok v téme: Preco nedat?
zvedavy12

Baby, chcem sa vas opytat na taku vec. Ked chlapa mate radi, ste ochotne pre neho vela urobit. Priklad - povie vam, ze je hladny a vy ste ochotne aj hodinu stravit varenim a pripravit nieco dobre, co vas stoji cas a namahu, a kolkokrat sa k tomu z lasky v pohode donutite, i ked sa vam vobec nechce.
Aky je to pre vas rozdiel, ked chce muz sex a vy nie? Preco je take tazke ist s nim do postele a poskytnut mu to? (Neberte to prosim ako vycitku, ci vyryvanie, normalne som na to len fakticky zvedavy, preco nie)
Je to pre vas citovo prilis hrozne, boli to, necitie sa pri tom moc dobre alebo kde je podstata problemu? Ten chlap vas miluje, preto nejde za inou, ale chce vas. Muz citi sexualne napatie ovela intenzivnejsie ako vy. Zena dokaze v pohode vydrzat bez sexu aj par mesiacov, zdravy chlap maximalne par dni - ten stav napatia byva naozaj velky, to zeny nepochopia - neda sa to tak lahko ovladat ako u nich. Tak preco to zeny nechcu pochopit a neposkytnu im to, ked navyse tvrdia, ze toho muza maju radi? Chlap by velakrat taku obetu (nemyslim len co sa tyka sexu) pre vas urobil. Skuste mi to prosim co najlepsie opisat. Velmi pekne vopred dakujem za vsetky nazory. :)

Lulita

Blondula - ty si snad dokonala zena, ze zadarmo :))

ja po upratovani som akurat tak unavena, nie pocit z dobre vykonanej prace :)) ale hej kvoli vedomosti, KDE SA CO NACHADZA je lepsie ak si clovek upratuje sam :)))

dvadva9

o tom je planovanie :)
sice mne tiez prekaza obskakovanie (pomaly aj v restike :D )
ale take vysedavanie cely den, to je super :D
ale ono zacne po case nudit a riadne..
teda super ako super..
niekto relaxuje v kresle pred TV
niekto na korculiach a niekto v praci :D
osobne som si vyskusal asi vsetko, mal som pracu kde som sice nerelaxoval, ale inak som relaxovat nevedel :D zaroven som bol maniak do bicyklu a dlhe trate ale teraz som skor domased :D a uz ma to nudi, tak som zveadvy co osud prinesie..

nirv

Ok, právo ma :) zle som sa vyjadrila. Mne by pripadalo blbe, keby som sa len tak povalovala a iní by ma museli obskakovat.

dvadva9

ale nebavia ma uz ani pc hry :D
to si skor zariadim aby ta "hra" sa preniesla do "reality" len skoda ze nie kazdy zaner je vhodny na danu transformaciu :D

dvadva9

napr ja osobne neznasam ak mi upratuje niekto iny, aj keby mi za to platili, by som to nechcel..
potom vsetko ulozi na ine miesto a podobne
plus ked si upracem sam, mam aspon dobry pocit z dobre odvedenej prace..
sice absolutna drobnost, ale potesi..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.