Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco nedat?

Príspevok v téme: Preco nedat?
zvedavy12

Baby, chcem sa vas opytat na taku vec. Ked chlapa mate radi, ste ochotne pre neho vela urobit. Priklad - povie vam, ze je hladny a vy ste ochotne aj hodinu stravit varenim a pripravit nieco dobre, co vas stoji cas a namahu, a kolkokrat sa k tomu z lasky v pohode donutite, i ked sa vam vobec nechce.
Aky je to pre vas rozdiel, ked chce muz sex a vy nie? Preco je take tazke ist s nim do postele a poskytnut mu to? (Neberte to prosim ako vycitku, ci vyryvanie, normalne som na to len fakticky zvedavy, preco nie)
Je to pre vas citovo prilis hrozne, boli to, necitie sa pri tom moc dobre alebo kde je podstata problemu? Ten chlap vas miluje, preto nejde za inou, ale chce vas. Muz citi sexualne napatie ovela intenzivnejsie ako vy. Zena dokaze v pohode vydrzat bez sexu aj par mesiacov, zdravy chlap maximalne par dni - ten stav napatia byva naozaj velky, to zeny nepochopia - neda sa to tak lahko ovladat ako u nich. Tak preco to zeny nechcu pochopit a neposkytnu im to, ked navyse tvrdia, ze toho muza maju radi? Chlap by velakrat taku obetu (nemyslim len co sa tyka sexu) pre vas urobil. Skuste mi to prosim co najlepsie opisat. Velmi pekne vopred dakujem za vsetky nazory. :)

kung-fu

Zeny maju iny pohlad na svet. Brat peniaze za sex, alebo pouzivat ho na vydieranie je to iste, ako keby oni museli platit dan za menstruaciu.

Lulita

Blondula - tusim si ta zaplatim, nech mi ukazes ako sa to robi :))) hlavne efektivne, mam problem, ze stale rozhadzujem saty, mam ich kopec a neviem si udrzat poriadok v skrini :))

Blondula

Lulita... ja som expert na upratovanie a milujem to :P :D keby si byvala v okoli TO,uz aj by som ta to naucila :D rychlo,efektivne a hlavne cistucko :D

Lulita

ked na to ma preco nie, mna strasne NEBAVI upratovanie, chcela by som domov tie tetusky z relacie Mate doma uklizeno? su skvele :)

nirv

Áno prezývka, dokážem to aj ja. A nebavilo by ma hliviet pri pc a na prácu sú volať ľudí. Predstav si že aj ja zarábam, a čo je na tom? Do práce chodí každý normalny človek, to neznamená že celý voľný čas ma právo sa váľať a nechať sa obskakovat.

JahO_Odka

Páči sa mi táto téma. Na začiatku mi Zvedavý pekne opísal, ako sa cíti chlap, ak ho žena odmieta. Nie že by som to svojmu niekedy robila, sme mladí, čiže sex je na 110%. Ale vzpružilo ma to, aby som sa o svojho starala ešte viac :)
A Prezývko má tiež fajn názory. Som rada, že po svete chodia muži s normálnymi myšlienkovými pochodmi a s niečim v hlave :)

lost

jasa tiez nudim :D
som rozmyslal ze by som niekam isiel pozriet :D
na noc,,, na obed musim byt u rodicov :D
tak mi napadlo ze co ma moze rozveselit :D
stripbar? :D ci nejaka R1..
ale snehu vela a samovrazebne myslienky zase nemam :D
tak mi zostalo uz len forum :D
(a este jedna samrola..)

alebo je problem v tom ze uz mam privela oddychu :D

Prezývko35

aga -> dakujem za kompliment, mozno to tak trochu vyplyva z mojej profesie, nie nie som komik ale analyzujem casto aj tam :)

cindy35 -> tak to ma mrzi, mala by si si hladat partnera ktory je ti seberovny nie len vyzorovo ale aj inteligencne. Napriklad ja by som nemohol mat partnerku ktora pije, fajci, nadava. Aj keby mala vyzor ako Megan Fox, jednoducho nie. Maj aj ty svoju hrdost a svoje pravidla. Nepodlahni hockomu ak elementarne zalezitosti nie su vyhovujuce.

lost -> neboj ja tu casto nechodim a dakujem :) akurat dneska je manzelka na nocnej a syn v skole v prirode, tak si davam trochu oddych na tejto stranke, kedze sledovanie televizora ma nebavi ak si tam nepustim nejaky svoj film a mometalne doma ziaden dobry nemam :)

Katka -> nemusis pouzivat socialne siete, ja ich nepouzivam a vobec mi nechybaju. Naopak som rad ze na nich nestracam cas. Navrhni aj panovi manzelovi alebo priatelovi nech sa odregistruje.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco nedat? - Fórum - ZDRAVIE.sk