Preco nedat?

Príspevok v téme: Preco nedat?
zvedavy12

Baby, chcem sa vas opytat na taku vec. Ked chlapa mate radi, ste ochotne pre neho vela urobit. Priklad - povie vam, ze je hladny a vy ste ochotne aj hodinu stravit varenim a pripravit nieco dobre, co vas stoji cas a namahu, a kolkokrat sa k tomu z lasky v pohode donutite, i ked sa vam vobec nechce.
Aky je to pre vas rozdiel, ked chce muz sex a vy nie? Preco je take tazke ist s nim do postele a poskytnut mu to? (Neberte to prosim ako vycitku, ci vyryvanie, normalne som na to len fakticky zvedavy, preco nie)
Je to pre vas citovo prilis hrozne, boli to, necitie sa pri tom moc dobre alebo kde je podstata problemu? Ten chlap vas miluje, preto nejde za inou, ale chce vas. Muz citi sexualne napatie ovela intenzivnejsie ako vy. Zena dokaze v pohode vydrzat bez sexu aj par mesiacov, zdravy chlap maximalne par dni - ten stav napatia byva naozaj velky, to zeny nepochopia - neda sa to tak lahko ovladat ako u nich. Tak preco to zeny nechcu pochopit a neposkytnu im to, ked navyse tvrdia, ze toho muza maju radi? Chlap by velakrat taku obetu (nemyslim len co sa tyka sexu) pre vas urobil. Skuste mi to prosim co najlepsie opisat. Velmi pekne vopred dakujem za vsetky nazory. :)

Katkaaa

.hm, za vsetko moze f. facebook. este,ze niesom registrovana. Otvorte oci ludia, to milujte sa a mnozte sa plati az v manzelstve a nie pred nim. Cele to potom nema zmysel.. lekar liec sam seba,pravda, ale nie tak celkom.

Je to zarazajuce, ked vojdem do miestnosti, kde su 4 ludia a kazdy z nich je na "socialnej sieti" dobre,nie kazdy,dvaja kukaju telku. a cely vecer sa strieda mobil,telka,pc, odvrk, telka,mobil, zradlo,facebook, sproste slovo, facebook,chrr...dobru noc....

-ked nie toto chore, tak uz nic. Je to zarazajuce, lebo v miestnosti je 5 ludi, ale vlastne nikto. Uf. Toto maloktory clovek znesie.

cindy35

este by som spomenula ze nedavno sa rozplakal, normalne mu slzy tiekli ako zobronil o sex. ale ze ked mu sex nedam ja, tak mu da ina.

ale pritom mi viackrat povedal, ze by preferoval dostat rychlu,3mesacnu rakovinu, ako mat dieta so mnou. lebo ze by som mala zle vychovne postupy.

takze nie vzdy je chyba v zene

lost

Prezyvko35

vitaj v klube...

nazvymeho "VIP"

"VelmI dobre sa na nom nasmejem P"

davaj bacha aby si sa nedostal do bludneho kruhu, a zostanes tu uvaznany naveky ako ja..

zijes moju buducnost (by som povedal pritomnost, ale bez zeny a dietata)

tak ti drzim palce :D ale ved to ani nemusim, naco...

uz zacinam verit tomu, ze slovaci su narodk tory najviac zavidi, aj farbu hovna.. (ja mam take krasne cokoladove, to mam z tych cokolad a samroli..)

cindy35

prezyvko, praveze nemam daku hroznu postavu, ini chlapi si idu hlavy vykrutit, len ten moj ma neustale ponizoval.
ze mam 0 bodov z 10 a podobne. a pritom ho islo rozhodit ked ma hocikedy oslovovali s komplimentmi ini muzi, vsak sa aj zato so mnou rozisiel ze ma prenasledoval nejaky frajer na bielom aute ked som minule isla domov.. niektori muzi skratka maju potrebu zeny ponizovat, neviem preco
pritom on je strasne atraktivny, neviem preco ma komplexy, asi nezniesol konkurenciu vo mne alebo co :-((( napriek vsetkemu mi je za nim velmi luto

aga

prezyvko35, tak teba by som chcela mat za muza. fajne by mi s tebou bolo a veselo. z tvojich myslienkovych pochodov a hlasok by som sa poriadne nasulala...nemysleno v zlom. takych uprimnych chlapcov, co rozpitvavaju a hladaju ako vyrobit perpetuum mobile mam rada :D

Prezyvko35

GoFruit ->

Mam 9 rocneho krasneho chlapca, no vediem ho kreativnym sposobom zivota, po skole sa venuje konickom a navstevuje kruzky. Jednak to rozvyja jeho osobnost a za dalsie uz mu nezostane tolko energie na vystrajanie :)
Je to velmi slusny chlapec, nie su s nim problemy, snazim sa mu byt nie len otcom ale aj kamaratom.

Prezyvko35

cindy35, akeho getlemena si si vybrala takeho mas :).
Neuznavam takuto kritiku, ak k tomu mal pripomienku mal navhrnut aj riesenie.
Napriklad nezajdeme spolu kazdy tyzden pocvicit, zabehat, na welness a masaz?
Ja by som navrhol nieco take pokial by som mal nejaky problem so vzhladom svojej partnerky.
Okrem toho ze by sa jej cvicenim masazmi a procedurami zlepsil vzhlad, travili by sme tento cas spolu. Je skvele ak dvaja vykonavaju nejaku cinnost ci hobby spolocne.

GoFruit

Prezyvko ty asi nemas deti vsak? Potom by si asi taky kludas nebol.
Inac suhlasim ze zena je stale s niecim nespokojna.

Prezývko35

nirv -> viem ze pre teba su tieto veci priority pretoze u nas je to meradlom. No prezradim ti ze cez tyzden pracujem tvrdo a svojou inteligenciou a rukami zarobim tolko ze mi moze ostat weekend pre seba na oddych, napokon moja praca to vyzaduje aby som bol prisiel do noveho tyzdna uvolneny s plnou hlavou kreativnych napadov a rieseni.

Zivot sa nema prezivat ale zit. To ze si ty zvyknuty/zvyknuta driet na vsetkych frontoch je tvoj problem.
Ak ti to vyhovuje nehadam sa. Ja viem zariadit aby bolo vsetko tiptop porobne stale nakupene nic nechybalo, pracu robim perfekne. A viem si aj oddychnut.
Viem si rozlozit silu aby som mohol kazdy den prezit s usmemov na tvari a nezil ako uhnany kon. A pri tom je vsetko hotove, nic nechyba. Dokazes to aj ty?