Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco nedat?

Príspevok v téme: Preco nedat?
zvedavy12

Baby, chcem sa vas opytat na taku vec. Ked chlapa mate radi, ste ochotne pre neho vela urobit. Priklad - povie vam, ze je hladny a vy ste ochotne aj hodinu stravit varenim a pripravit nieco dobre, co vas stoji cas a namahu, a kolkokrat sa k tomu z lasky v pohode donutite, i ked sa vam vobec nechce.
Aky je to pre vas rozdiel, ked chce muz sex a vy nie? Preco je take tazke ist s nim do postele a poskytnut mu to? (Neberte to prosim ako vycitku, ci vyryvanie, normalne som na to len fakticky zvedavy, preco nie)
Je to pre vas citovo prilis hrozne, boli to, necitie sa pri tom moc dobre alebo kde je podstata problemu? Ten chlap vas miluje, preto nejde za inou, ale chce vas. Muz citi sexualne napatie ovela intenzivnejsie ako vy. Zena dokaze v pohode vydrzat bez sexu aj par mesiacov, zdravy chlap maximalne par dni - ten stav napatia byva naozaj velky, to zeny nepochopia - neda sa to tak lahko ovladat ako u nich. Tak preco to zeny nechcu pochopit a neposkytnu im to, ked navyse tvrdia, ze toho muza maju radi? Chlap by velakrat taku obetu (nemyslim len co sa tyka sexu) pre vas urobil. Skuste mi to prosim co najlepsie opisat. Velmi pekne vopred dakujem za vsetky nazory. :)

cindy35

vy mate teda problemy..

mali by sa muzi najprv zamysliet ci nie je chyba v nich. ked mi napr. moj ex povedal, ze mam stehna a zadok ako jeho babka pred smrtou a par hodin nato zobronil o sex, jasne ze sa nicoho nedockal..

lost

Ale ja viem ze to bola metafora, ale nesuhlasim s nou a trvam na svojom nazore aj nadalej :D ze jedlo a sex je potreba, ktoru dokazes ovladat (no ak dokazes aj viac ako 24 hodin drzat v sebe malu potrebu, tak sa da naucit hadam vsetko :D )

je to o sile vedomia/vôle podla mna..

lenze u niekoho to moze vyvolat sebedestruktivne stavy, alebo je hold mentalne slaby..

ale nejde mi uz o kritizovanie niecoho.. to je jedno

v dalsom s tebou maximalne suhlasim, jeden pozemsky muz nestaci...

Prezývko35

lost to bola tak trochu metafora :)

Co som tym chcel ale povedat ze zena si zvykne najst dovod skoro vzdy a je velmi tazke vyhoviet.
Uvediem priklad zo zivota. Zena sa stazovala ze nevladze kazdy den varit ze je unavena.
Ja ako spravny chlap vravim nie je problem. Nemusis varit pojdeme na veceru kazdy vecer do restauracie alebo si objedname nech nam to donesu domov pohoda.
Tak vraj nie ze co by to potom bolo ze zena a ze nevie ani navarit atd.

Ok. Vacsina zien potrebuje byt v ulohe lutovanej, potrebuje mat stale nejaky problem. Aj ked muz bude vsetko zariadi tak stale si nieco najde.

Jednoducho pozemsky chlap aj keby bol neviem aky nevyhovie zene tak aby mohla povedat uz nemam ziaden problem a citim sa fajn, nic ma netrapi. Jednoducho to nejde. Aj keby bolo vsetko tiptop tak si nieco najde napr. boli ma prst a podobne. A teraz nevravim ze akoze kvoli tomu odmieta sex ale vseobecne ze musi existovat aspon jedna vec ktora je v niecom nevyhovujuca. Mozno ma zena v sebe nejaky sebadestruckny mechanizmus a keby si priznala ze je fakt vsetko tiptop tak by explodovala. Lebo inak si to nemozem vysvetlit, kedze som typ cloveka ktory vie splnit skoro kazde prianie.

Ale inak dost sa mi osvedcilo poslat zenu na vykend ku svokre.
Ja doma cely weekend lezim, pozeram tv, hrajem sa na pocitaci. Zavolam si studentsky servis aby mi upratali dom, nejakeho mechanika ked sa nieco pokazi, zahradu necham pokosit jednemu chlapcovi z dediny a dam mu zarobit, jedlo dam doniest z restauracie.
No a ona sa vrati a aspon na par hodin je stastna pokial si zas nieco nenajde samozrejme nezabudne povedat ze aka bola cesta blba. Alebo ze ju bolia nohy :D Popripade ze ju viac chytlo slnko. Proste idealny stav pre zenske pohlavie neexistuje.

lost

Prezývko35

10 dni nejest je v pohode :D

fakt skus si to, alebo si nejak vyvolaj anginu a silnu bolest mandli a celeho hrdla ked prehltas a garantujem ti ze 10 dni bez jedla bude mensie zlo :D
(no uzdravenie pride na 5ty den mozon..) u mna to bolo na 4ty :D ani hladny som nebol, a to mi ver ze jem denne jedlo objeme ze si to ani nevies predstavit.. (proste prezeieram sa)

PS: ako bonus mam podvahu :D (nie v pravom slova zmysle, ale mohol by mi niekto darovat 5kg :D )

cize s tymto si ma nepresvedcil :) podla mna je to o stave mysle, ale tolko krat sa mi uz smiali, ze uz aj ja sa sam sebe smejem!!! :D

zvysok je jedno, ale jedlo mam rad, preto som sa ozval :D

Prezývko35

Neviem ale co poznam ludi-pariky tak vacsinou zena dokopava muza k detom dobre ze nie uz v 25tke, muz by kludne pockal aj do 35, ale tak uz ju nevydrzi kazdy den pocuvat tak jej tie deti spravi a potom sa zena vyhovara ze nestiha sa o vsetko starat aj karieru budovat aj deti aj domacnost a este aj sexovat musi.
Pritom deti kludne mohli byt neskor kedy by uz bola kariera hotova peniazky zarobene a netrebalo by sa nikam plasit.

Je jasne ze muz je potom nervozny, pozera tv, nepohladi, ignoruje, lebo vacsinou muzi ten sex potrebuju. Je to ako keby ste sa vy zeny 10 dni nenajedli. Nebudete potom nervozne?
A po sexe neverim ze sa k vam muz nebude spravat milo, este aj nakupovat by s vami siel.
Jednoducho sex uvolnuje napatie, prinasa euforiu a stastie.
A ked budete nepozornost muza odmenovat sexualnou zdrzanlivostou, este viac vyvtvorite zlu naladu a napatost vo vztahu.
Vacsinou to konci tak ze si muz najde milenku. Niektore pariky tak funguju aj 20 rokov.
Miesto toho aby ste zvolili dialog so svojim partnerom, viedli ho k tomu aby vam pomohol sa mu snazite robit v niecom na truc a poviete si ze on sa o mna nezaujima tak aj ja mu kaslem.
A to je velmi zly pristup. Zaciatok konca a zaciatok toho ze si bud on alebo obaja skor ci neskor najdete milencov.
Ale ak vam to takto vyhovuje, je to vasa vec...
Ja som radsej ak je vztah v harmonii a problemy sa riesia vecnym a presnym dialogom a nie trucom a naznacovanim(ved sa mu snazim dat na javo ze toto mi vadi). Nie cele zle, popiste problem, navrhnite riesenie problemu a dialog.
Vela zien je vsak takych co bud len naznacuju alebo hovoria stale co sa im nepaci alebo kde je problem a pritom neposkytnu ziadne riesenie problemu.
No a na koniec by som este rad pozdravil vsetky zeny ktore posielaju napr. manzelov do posilnovne pritom same necvicia :). Myslite si ze bude mat motivaciu spravit zo seba top vysportovaneho chlapika ked bude mat pri sebe zenu s priemernym telom? Ak chcete z neho mat vysperkovaneho top chlapika musite byt minimalne taka ako pozadujete od neho, ak nie lepsie, nesmie na vas najst chybycku ... ak ju najde nemate sancu a mali by ste sa zamysliet ci je opravnene pozadovat to co same nedodrziavate alebo nerobite.

sususu

no ja prave ked mam stres tak si ho rada vybijam takto :-) al. tazky den a pri sexe sa nabijam pozitivnou energiou... myslim ze som odmietla iba v pripade ked ma moja polovicka pekne niecim vytocila...inak nie :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco nedat? - Fórum - ZDRAVIE.sk