Preco nedat?

Príspevok v téme: Preco nedat?
zvedavy12

Baby, chcem sa vas opytat na taku vec. Ked chlapa mate radi, ste ochotne pre neho vela urobit. Priklad - povie vam, ze je hladny a vy ste ochotne aj hodinu stravit varenim a pripravit nieco dobre, co vas stoji cas a namahu, a kolkokrat sa k tomu z lasky v pohode donutite, i ked sa vam vobec nechce.
Aky je to pre vas rozdiel, ked chce muz sex a vy nie? Preco je take tazke ist s nim do postele a poskytnut mu to? (Neberte to prosim ako vycitku, ci vyryvanie, normalne som na to len fakticky zvedavy, preco nie)
Je to pre vas citovo prilis hrozne, boli to, necitie sa pri tom moc dobre alebo kde je podstata problemu? Ten chlap vas miluje, preto nejde za inou, ale chce vas. Muz citi sexualne napatie ovela intenzivnejsie ako vy. Zena dokaze v pohode vydrzat bez sexu aj par mesiacov, zdravy chlap maximalne par dni - ten stav napatia byva naozaj velky, to zeny nepochopia - neda sa to tak lahko ovladat ako u nich. Tak preco to zeny nechcu pochopit a neposkytnu im to, ked navyse tvrdia, ze toho muza maju radi? Chlap by velakrat taku obetu (nemyslim len co sa tyka sexu) pre vas urobil. Skuste mi to prosim co najlepsie opisat. Velmi pekne vopred dakujem za vsetky nazory. :)

beskyd

to je az take zle ze chlap dokaze vydrzat bez sexu len par dni?:)) clovece, sa ani necudujem ze vdaka takemuto opiciemu pristupu si kazda sliepka ktora ma vaginu mysli, ze je dama a zasluzi si uctu a obdiv:)

Desire59

Toto je myslené vážne? :D Podľa akej vzorky chlapov si usúdil, že "zdravý chlap vydrží bez sexu maximálne pár dní"? To súdiš podľa seba? Môžem ťa uistiť, že zdravý normálny chlap vydrží bez sexu mesiace. Jasné, masturbuje a ten sex mu chýba, ale vie sa ovládať a nemusí zvládať "hrozne vážne neprekonateľné napätie, ktoré nakoniec ventiluje neverou." Ako fakt, ak je toto nejaký pokus vyvolať v ženách pocit, že ak si to s chlapom nerozdajú každý deň, tak má právo na neveru, tak je to dosť vtipný pokus.

Ale aby som sa dostala k tvoje otázke - keď je človek vážne unavený, vystresovaný a vyšťavený, tak sa nedá. Je jedno, či chlap alebo ženská. Vystresovaný chlap tiež na sex moc nemyslí. No a pokiaľ nie sme vystresovaní ani unavení, tak priateľovi sex neodmietam. Ak by sa to žene s tebou naozaj páčilo, tak by ti podľa mňa neodmietla. Ale asi sa jej to nepáči a preto to odmieta. :D

nirv

Doubledog, strašne trepes. Ak žena nechce mať s tebou sex, je to preto, že ju nevzrušujes. Muži si neviempreco takmer všetci myslia, že sú sexy a neodolatelni, samozrejme je chyba vždy v žene. A k ostatným, áno,zena na materskej je obyčajne utahana a celá jej bytosť patrí dieťaťu, a neskor ked už nie je až toľko práce je obyčajne znechutena z muža, ktory sa akosi do starostlivosti o dieťa a domácnosť nezapaja. Nasledujú výhovorky o boleni hlavy a únave, v skutočnosti je to ale tak, se už tam nie je láska, vášeň a dôvera.

milli11

Take, chlapi, viac sa venujte svojej zene, detom a domacnosti. Potom by uz musela byt fakt frigidna, ak by nechcela.

milli11

Odpoviem za seba.

Ano, je to aj v tom, ze je zena unavena, prepracovana a chlap jej nechce pomoct.

Ja som vsak stracala chut pri byvalom hlavne vtedy, ak sa mi partner dost nevenoval. Proste sme mali napr. dohodnute stretnutie, on to na poslednu chvilu zrusil, lebo vraj sa stretol s kamosmi. Alebo hoci aj bol s mnou, spraval sa ako nepritomny, ziadna pozornost, ziadny usmev, na vsetko hundral.

A po tom vsetkom chcel vecer sex. Mna samozrejme, uz presla vsetka chut.

Takze moja odpoved je z nedostatku pozornosti.

Agnes999

zvedavy no neviem presne odpovedat, u nas je to tak, ze ked ja nemam chut, tak mu to dam najavo a on to respektuje. a ked on nema chut, tak mi to povie a ja to tiez respektujem. ale par mesiacov byt bez sexu, to si neviem predstavit. my ked sme spolu mame sex kazdy-kazdy druhy den.