Ako vybrat meno pre dceru

aduliena

No veru,tá Beta alebo Dora:))...to som sa zasmiala,neviem prečo sa dd čuduje,že jej dcéru možno budú volať Beta,čo určite budú aspoň spolužiaci v škole...ja mám dcérku Bianku a to je podľa mňa najkrajšie meno na svete:)...dobre dobre,to si myslí každá mama o svojom dieťati,ja viem

mifor

Prave preto by som nikdy dievcatu nedala meno Alzbeta, alebo napriklad Dorota. Aby ju potom nevolali Beta alebo Dora. Najlepsie je take, ktore sa neda povedat skaredo, napriklad Alexandra alebo Monika.

xilena

Len hlavne dajte nejake normalne aby sa nemuselo hanbit za typu Quido,Apple..vela mien zavisi aj od priezviska treba skusat a vraviet to s priezviskom:) Prajem narodenie zdraveho babatka

dd

to by som nezniesla a nedovolila, aby dcerku svokra volala beta..uz dost, ze mne moja starka, maminina svokra znusila moje vlastne meno, nedovolim, aby sa to stalo aj mojej dcerke!a biba ma tak neskutocne vytacalo tiez!

sob rudolf

Nezáleží na tom. Meno je len meno, to po prvé a po druhé, nech už by bolo sebelepšie, vaše drahé dieťa aj tak raz príde k bodu, kedy vás zaň bude neznášať. Je to normálne. A zlepší sa to. Dospievanie a tak.

dd

ja by som Bibianu nedala..stacilo mi, ked nasu dcerku - Alzbetku svokra volala biba(ako na sliepku) a potom mi cela vyjavena povedala, ked som ju prosila, aby ju tak nevolala, ze sa mi to nepaci, ze ona si myslela, ze to je zdrobnelina od Alzbety..