Nájsť si niekedy priateľku? ani vo sne

Príspevok v téme: Nájsť si niekedy priateľku? ani vo sne
lychees

Ahojte. O 4 mesiace budem mať 21 rokov. Zatiaľ žiaden vzťah, ani len najmenší náznak. Momentálne som trošku pomenej v kontakte z ľuďmi, maximálne pár kamarátov, samozrejme žiadna kamoška. Skúšal som zoznámenie cez internet, za každým slušná komunikácia, žiadne sprostosti, ale nech píšem z danou osobou akokoľvek, nemá to význam. Dal som si aj milión inzerátov, ale bez úspechu. Som nefajčiar, alkoholu neholdujem. Som človek ktorí by s potencionálnou partnerkou radšej strávil čas niekde prechádzkou alebo v prírode, ako sa ožierať v krmče, a tým sa asi aj začína to, prečo som ešte nikoho nenašiel. Predpokladám, že mojím mínusom je absencia alkoholu a nie som zrovna žiaden vymetač barov ani nič také. Proste ma to tam neťahá. Som z toho dosť smutný. Už som rozmýšľal nad rôznymi krúžkami, že by som sa niekde prihlásil a veril, že tam spoznám aspoň dobrú kamošku. Bol by som vám vďačný za nejakú radu, naozaj neviem v čom je tak veľká chyba. Ďalšie možnosti ako niekoho spoznať ma nenapadajú...

Leela333

Treba byť trocha grázel?

Fakt sa nestačím diviť, kde beriete tie ženy, na základe ktorých si utvárate svoje názory na vzťahy a ženy všeobecne.

james bond

dog ma pravdu, v tvojom veku nie vsetky ale vela bab chce mat pri sebe dominantneho chlapa, dobry samozrejme mozes byt ale netreba to prehanat, treba byt aj trocha grazel, ale to sa zase bije s tym ze mas byt sam sebou, hladas moc nasilu asi, ..a nestresuj sa tym ze uz mam 20 alebo 23 a stale nic, su to iba cisla

doubledog

to, ze si taky dobry, je v tvojom veku nevyhoda.
to ti pomoze, az ked budes starsi a zeny okolo teba budu zhanat manzela.

Dadula56

Lychees, nebud taky zatrpknuty, vazne. Ved sa este nic zleho nedeje, stale si mlade ucho. Pises tu o alkohole, no zbohom rodina. Myslis, ze zeny chcu vymetaca baru?A chces vobec ty taku zenu, co sa vala 2x do tyzdna pod stolom medzi vyliatym pivom?Verim, ze nie. Ano, prihlas sa na kruzky, to je velmi dobry napad. Tam zacni, hladaj si kamaratky a casom najdes. A pozor na porazenecke nalady, z cloveka to citit, s tym sa nikam nedostanes. Tiez netlac na pilu, ak uz aj nejaku najdes.Bud sebavedomy a sam sebou. Nema zmysel sa do niecoho nutit a predstierat, ze si niekto iny, pretoze cely zivot sa na niekoho ineho hrat nemozes.

lychees

O tých krúžkoch som vravel aj ja. Ale inak čo ja viem, do školy nechodím, takže to je nič. A ja neviem čo ženy chcú vlastne... či som pre všetky len šedá myška, keby hľadeli aj do vnútra človeka asi by to bolo o inom, ale bohužiaľ sa pozerá dnes na povrchné veci a z toho sa vyberá.

sheila.

Ako chces niekoho spoznat ked nechodis nikam? netreba do barov, netreba pit alkohol, ale co tak prechadzky v parkoch, plavaren, skola, kruzky?
absencia alkoholu nieje tvojim minusom,skor naopak...