Štýl obliekania a partner

Príspevok v téme: Štýl obliekania a partner
Mata_n

Hovorí vám partner do oblečenia? Ten môj to robí často a nie som si istá ako sa mám k tomu postaviť. Napríklad sukňa a nohavice. Podľa mňa nosím sukne dosť často, asi tak päťdesiat na päťdesiat, no on chce aby som ich nosila častejšie. Jeho argument je, že sa mu v sukni veľmi páčim, že mi to viac pristane a že sa rád aj vonku pozerá na moje nohy a podobne. Neviem čo na to povedať. Na jednej strane som rada jeho komplimentom a často mu vyhoviem, no niekedy sa chcem obliecť aj športovo alebo pohodlne.

Meretseger

Bývalý mi kecal do oblečenia, ale hádam aj dobre robil, bola som na seba schopná natiahnuť aj vrece:) Súčasná priateľka mi outfity nekomentuje, keď tak, pochvalne. Akurát mi vždy, keď sa zas vidíme, povie, že som pribrala, sakra :D

wowo1

nikdy by som si nedala hovorit do oblecenia. to je osobna zona nie si jeho majetok a ked sa mu nepacis ,,jeho problem.majetnicky iste si ta menej dominantna

mily22

mne hovorí, ale opacne-najviac sa mu pacim v obyc tricku a vyslovene neznasa ked sa malujem..niekedy mu vyhoviem,niekedy nie..podla nalady

Dadula56

Ak aj hovori, tak to velmi neberiem za smerodajne. On by bol najradsej keby som chodila sportovo, ale ja nosim zasadne sukne/saty, lebo sa tak citim dobre. Nos, na co mas naladu, on sa s tebou pre jeden par rifli nerozide. Alebo si kup extra obtiahnute rifle, nech moze aj tak obdvovat tvoje nohy.

bevas

moj to sem tam nadhodi, ze by sa mu pacilo to a to... tak mu poviem nech sa on oblecie a namaluje ako David Gahan v 90rokoch a hned je ticho.Nieco za nieco.

Blondula

mne nikdy do oblecenia nikto nic nehovoril,lebo tiez nenosim "osumele" botasky :D a ani v rifliach a tricku ma este nikto nevidel :D ked uz rifle,tak k tomu nejaku koselu,bluzu.vzdy sa obleciem sportovo-elegantne.nosim aj sukne,saty a mam len jedine botasky,ktore si obuvam ked si odbehnem do obchodu,alebo idem s malym von :D