Sex - nesex .. Ja ani neviem ..

Príspevok v téme: Sex - nesex .. Ja ani neviem ..
Alexandra888

Ahojte , potrebujem sa tak trochu vyrozprávať ...
Mám 18 a vždy som si hovoril ,že sex budem mať až vo vzťahu , kde si tým budem istá , už som nejaký ten vzťah mala ,ale vždy som t stopla ,lebo som sa necítila byť pripravená . Ale ...
Pred pár mesiacmi som spoznala jedného chalana , asistoval pri jednej mojej operácii , potom ma skontaktoval a rozumieme si . Pár krát sme sa stretli a raz som sa nechala uniesť . Šla som k nemu ( je z iného mesta) a len sme tak blbli , bozkávali sa , objímali atď , boli sme nahí , no vedel ,že sex nechcem , lebo spolu nie sme a je to skoro .
Ale potom to nejako postupne prišlo ... Bol vo mne len pár krát .. Len také skúšanie .. Potom neskor sme to v ten deň skúsili ešte raz ... Ja ani neviem prečo som ho nezastavila , v tej chvíli som to chcela , neriešila som to ,ale teraz mám pocit ,že som urobila strašnú hlúposť ... Užívam antikoncepciu a zo začiatku nepoužil kondom ,no potom hej , a nespravil sa do mňa , ja som orgazmus vobec nemala ...
Len si to vyčítam ... keď som s ním o tom hovorila , tak povedal , že mu sex chýbať nebude , že sa spoznáme a uvidíme ...
Len mne už pár dní stále v hlave hučí , že čo ak by som bola tehotná , či je tam nejaká možnosť ... že som to urobila a ani s ním nie som , že ho ne´úbim ...
Nebolo to vlastne ani ako normálny sex či milovanie , len také skúšanie , no bol vo mne a to všetko ...
A nikomu to ani len nemožem povedať ...

Alexandra888

O ňom som písala predtým , on má 20 , je sám na západnom Slovensku , pochádza až z východu , ale šiel pracovať a chce ísť na vysokú . Už dva roky nemal vzťah a povedal , že sa do mňa zaľúbil ... Je milý , pozorný , iný ako ostatní chalani , proste na nič sa nehrá , je úprimný atď ...
Len tam necítim takú iskru ,ako pri hentom ... Ale nechám to asi všetko plynúť ...
Myslím , že potrebujem najskor čas byť ,,sama so sebou ,, , aby som zistila ,čo chcem ...

Hm , lepšieho na vzťah . Pri tom , s ktorým som sa milovala je nevýhoda ,že je ďaleko , čiže by sme sa videli len raz max. dvakrát mesačne , čo by bolo náročné ...
A ten druhý , pri ňom som ako v tranze , veĺmi sa mi páči , len mal 6 ročný vzťah a nevie čo chce a neviem či ma dokáže ľúbiť ...

Slecna A.

len si zapamataj, ze chalan u ktoreho nevies na com si, nestoji za nic. A sama pises, ze ta len natahuje. Ved budte kamarati, ale nevidim to moc perspektivne na vztah. I ked to si musis zvazit uz len ty sama :)
A s tym chalanom, s ktorym si skusala ten sex, ten je aky? Vidis ho ako lepsieho na vztah?

Alexandra888

Slecna A - Strašne ti ďakujem za tvoje slová ... Ani nevieš ako sa tieto dni cítim vo všetkom stratená ... Najradšej by som ušla a bola niekde chvíľu sama , nech zístim ,čo vlastne chcem a ako ísť ďalej ....
Potom som mala strašne zlý pocit , že čo ak by som bola tehotná , čo ak toto čo ak hento .. I s maminou mám super vzťah , vždy som jej všetko povedala , a dohodli sme sa ,že ak by som urobila tento krok , že by som sa jej zdoverila a teraz som jej to nemohla povedať ....
On tu je pre mňa , to viem a snáď ma pochopí , keď mu poviem ,že to chcem zatiaľ na úrovni priateľstva , pretože ten deń v jeho meste sme boli už ako pár a ja sa necítim pripravená ...
A tamten .. ja som sa s ním pár mesiacov predtým stretala , potom cúval , vraj nebol pripravený na vzťah a teraz sa rozhýbe ,keď je možno už neskoro ... Viem ,že by som to s ním mala skončit , no hlúpo čakám či by to mohlo ešte klapnúť . V po a v ut som sa sním stretla , strašne sa mi ospravedlňoval , dlho sme sa rozprávali a povedal , že chce viac , len má strach a nechce mi ublížiť .. ale neuzavrel to , že áno skúsme to , zas to je len ako flirt ..

Iba Katka

Tak tehotná nebudeš a čo sa týka tvojich výčitiek, s tým nenarobíš nič. Stalo sa a to už nevrátiš.

Pripomína mi to, ako som začala so svojim priateľom, bolo to také milé, nevinné, držanie za ruky, bozkávanie, leto, výlety... týždeň. Po týždni sme spolu ležali v posteli, blbli a došlo k tomu. Neľutujem, no tiež som to neplánovala. Tesne pred tým som sa šla u neho osprchovať (boli sme totiž pred tým pri jazere) a odmietla som, že by sme šli do sprchy spolu.

Slecna A.

Alex, netrap sa hlavne pre niekoho, kto ta nechce, alebo natahuje. To absolutne nema zmysel. A nevycitaj si, ze si to prvy raz skusala s tymto. Ani to len nepovazuj za sex, pokial to bolo len take "skusanie". Naozajstne milovanie zazijes skutocne az vtedy, ked budes pripravena a budes to chciet. Teraz si prosto len ujasni, ci s tymto chces byt a spoznavat ho, alebo chces ist dalej. Ak nie si zamilovana, neznamena to, ze postupom casu sa zamilovat nemozes. Prave naopak, tento chalan ta moze neskor dostat svojimi vlastnostami, povahou. Cize bud mu daj sancu, alebo chod smerom vpred, ale bez neho.
A nezabudaj, vycitky pre to, co sa stalo ti absolutne, ale absolutne nepomozu. Preto nebud na seba taka zla. Pozri kolko mas rokov a ako dlho si vydrzala ;)

Alexandra888

A ešte ... nemyslite si ,že ten sex a to všetko bolo len preto ,lebo som chcela zabudnúť , alebo niečo podobné ... s tým ,čo sa teraz ozval , som sa dlho predtým nestretla a v podstate medzi nami nikdy nič viac nebolo ...
Len som sa nechala uniesť ... Tne chlapec , s ktorým som sa milovala je naozaj fajn , je strašne milý, starostlivý , naozaj sa snaží , stále si telefonujeme ...

Alexandra888

Slecna A - To ,,rozhádzaná citovo ,, si viac ako dokonale vystihla ... Mala som vzťahy , kde som sa vždy len sklamala , posledné dva ma naozaj boleli , dokonca moj ex mi povedal , že chce rozchod , lebo nechcem sex ...
A teraz sa to proste stalo ... Nie som taká , i jemu som to povedala , že som panna a že by som sa nemilovala bez lásky , no v tej chvíli som nejako vypla alebo čo ...
Citovo som rozhádzaná aj kvoli jednému chalanovi s ktorým som strašne chcela by´t , ale len ma naťahoval a nevedel či chce vzťah ... a pár dní pred tým , ako som cestovala k tomuto , tak mi povedal ,že viac nechce ... Medzitým sa to stalo a teraz sa zrazu ozval , že vzťah chce, len sa bál ,lebo sa aj on sklamal ...
A ja sa teraz cítim viac ako príšerne ... Lebo viem , že toho s ktorým som sa milovala nelúbim a síce si rozumieme , neviem či chcem viac ... chcem mu povedať ,že musí spomaliť a nehovori´t mi ,že ma ľúbi , kým to spolu neposunieme ...
A viem ,že ten , ktorý bol nerozhodný , že som už dávno pri nikom necítila nič tak silné ...

Dadula56

Tehotna byt nemozes, toho sa neboj. Nechala si sa uniest, mozno si ani nemala s nim ist do bytu, nemala si ist do postele atd. Lenze to uz je vsetko keby bolo keby, nema zmysel sa tym tyranizovat. Prvy sex dopadol takto, az budes vo vztahu, bude ten sex o inom, naozaj. Vidiet, ze si to velmi vycitas, ale naozaj to nerob, znechutis si sex ako celok. Ved stale sa este aj z tohto moze vyklut normalny pekny vztah, nie?

sweater*

netrap sa preto, uzivas tabletky takze tehotna nebudes, a jednoducho ludia sa niekedy nechaju uniest situaciou...

Slecna A.

ked uzivas antiku, ako by si mohla byt tehotna? Zdas sa mi cela rozhadzana citovo. Ujasni si, kym ten chalan pre teba je. Ak sa s nim citis dobre, daj mu sancu, aby ste sa dostatocne spoznali a potom budes vediet, ci s nim chces byt. Navyse, ak teraz k nemu este tak moc citov neprechovavas, je jasne, ze ten sex, ci co to bolo, bolo onicom. Az budes lubit, zazijes taky sex, ze aaaaz.. :) Tak bud mu daj sancu aby ste sa spoznali, alebo ho nechaj tak. Hlavne sa netrap kvoli tomu, co sa stalo. Takto to asi malo byt, teraz uz minulost nevratis.