Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
bojím sa :(

Ahojte... :/( Lekárka mi zistila krv v moči... neprikladala tomu niečo vážne, ale poslala moč do labáku na vyšetrenie.. veľmi sa bojím... musí to znamenať len rakovinu obličky?? :'(((( :'/((( strašne sa bojim... zajtra by mali byť vysledky... no nenormalne sa bojim... :( ani nezaspim... (o:

máte skúsenosti ? ďakujem !

hviezda01

tiež mi zistila lekárka krv v moči,ale ja som si žiadnu krv v moči nevšimla,zajtra mám ešt prinieť ranný moč a pojdem na usg bruccha,nakolko ma bolí aj to,a to som si myslela,že ma bolí pankreas,asi to sú obličky...tiež sa strašne bojím,či to neni rakovina..:-(

zdena86

podle stránek lekarPlus (www.lekarplus.cz) to nemusí být jenom rakovina. podívala bych se i na další nemoci s příznakem 'krev v moči'. držim palečky!

Lulita

myslim si, ze ten kto nevie, ci ho bolia oblicky, alebo nie, ho nebolia, lebo ked oblicky bolia, to clovek vie hned sam od seba, taka je to bolest, vnutorna, uplne ina ako od chrbta

dl

aj som si lenze nikde tam nebolo presne telo aj s kozou vzdy iba nejaka kostra alebo imitacia tela a na zaklade toho sa moc neda urcit kde su lebo ja nemam len kosti ale normalne svaly, tuky, koza tak sa to potom tak skresli...no dobre ale uz vas nejdem tym otravovat, dakuejm vsetkym ktori sa ozvali