Krv v moči

Príspevok v téme: Krv v moči
bojím sa :(

Ahojte... :/( Lekárka mi zistila krv v moči... neprikladala tomu niečo vážne, ale poslala moč do labáku na vyšetrenie.. veľmi sa bojím... musí to znamenať len rakovinu obličky?? :'(((( :'/((( strašne sa bojim... zajtra by mali byť vysledky... no nenormalne sa bojim... :( ani nezaspim... (o:

máte skúsenosti ? ďakujem !

bojím sa :(

dl - ja by som bola ešte celkom spokojná, keby to boli obličky alebo močové cesty... len ja sa naozaj bojím horšieho... zachvíľu budú vysledky tak sa vám ozvem...
a dl - s nato lieky, mala som a neboli to myslím že antibiotiká ale niečo iné.. ale tuším som mala aj tie... najlepšie by bolo dať si vyšetriť moč a zbehnúť na urológiu...

dl

no paradne, zistujem ze to asi aj mna boli prava oblicka. Teda nie ze boli ale citim ju. Boliet ma zacne ked si lahnem na pravu srranu. Myslis ze to mam to iste co ty? A su na to aj nejake lieky ktore zaberaju? z mocu sa to da zistit nie? Musi skocit za lekarkou

Lulita

dl - nestipe ma nic, ale z cau na cas ma boli oblicka, tak isto, ked idem na usg apozera mi zdravu necitim nic, ale pritlaci na pravu a idem sa zblaznit

dl

inak lulita otazocka, ty mavas aj nejake priznaky resp. Ssi mavala dokym ti nezistili ochorenie? Lebo mna ti boli nejako v okoli praveho bedra a mala som podozrenie ze to je zapal mc z prechladnutia ale nic ma nikdy nestipalo tak neviem