Stop akné - Sudocrem

Príspevok v téme: Stop akné - Sudocrem
Diankaa9

Dobrý deň :)
Chcela by som sa podeliť s mojou skúsenosťou starostlivosti o pleť. Mám 18 rokov a už asi pár rokov má trápilo akné. Kožná mi predpisovala len Eryfluid alebo Skynoren, ale márne. Moja dobré kamarátka mi raz spomínala o kréme Sudocrem, ktorý som sa rozhodla vyskúšať, keďže mi nič nepomáhalo. Po pravidelnom krémovaní mi akné ako zázrakom zmizlo. Moja pleť je ako vymenené.. Tento krém ani nevysušuje a je vhodný nie len na tvár a nieje až taký drahý. Tak prajem príjemný deň a krásnu pleť všetkým , ktorý už skusili všetko a dopadli podobne ako ja. :)

www.google.sk

linaja

Ja sa priznám, mne na akné nepomohlo nič a Sudocrem teda vôbec nie. Až keď mi gynekológ predpísal antikoncepciu. To mi zabralo.

prishepppaa

Tabletky na akné - nplink.net Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky. Veľmi odporúčam.

Lionela

na akne a clekovo na problematicku plet, telo a partie mi vlemi pomaha prirodna kozmetika z hristina.sk . POuživam ju už niekolko rokov a som velmis pokojna. Inu už ani nechcem

MalaPetraBene

Sudokrém má naozaj široké použitie. Stačí sa pozrieť na vymenovanie účinkov v článku www.nasezdravie.sk .

Treba ale aj povedať, že sudokrém je zinková masť. Zinkových mastí je na trhu viacero a niektoré sú aj výrazne lacnejšie ale s presne rovnakým účinkom ako sudokrém s dobrým marketingom

helpme1337a

mohol by som sudocream použiť aj na akné na zadku
a plus na červene líza ktoré ma už trápia 3-4 roky?
prosím vás ak máte nejaké informácie strašne mi pomôžu :)

sfinxa

Dobrý deň,
sudocrem odporúčam aj ja a to nie len na akné ale na akúkoľvek problematickú pokožku tváre, alebo kdekoľvek na tele. Teraz ho majú za super cenu na tejto stránke e-zdravotnickepotreby.sk

Emy2

Ja pouzivam kozmetiku so slimacim slizom: proti-akne.sk
A mozem len odporucit. Zbytocne skusat vselijake marketingove vyrobky, staci siahnut rovno po tom, co naozaj funguje

malililinka

sudokrém obsahuje hlavne oxid zinočnatý - čo je súčasťou viacerých prípravkov na pleť.mne sudik, ako ho familiarne nazývam vyhovuje úplne, moja pokožka naň reaguje výborne, ale napríklad mojej spolubývajúcej nesedí, veľmi pútavo je o ňom napísané na tejto stránke: imunita.online veľa vecí tam nachádzam, oktorých som doteraz ani netušila.