Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zmieriť z rozvodom?

nešťastna

Ahojte dievčatá, veľmi pekne ďakujem za povzbudivé slovíčka. A adeptka, naozaj klobúk dolu. A hlavne tá veta od teba, to si zapamätám a budem sa jej držať, veľmi sa mi páčila : nakoniec som na ten expres naskocila a uz som nevystúpila.
Za ten čas som sa trošku vzchopila, bola som si sadnuť aj s kamarátkami, pomohlo mi to... Musím o sebe povedať, že nie som dajaké škaredé káčatko, vždy som sa o seba ako tak starala aj postava celkom ujde (54kg) :) :) tak teraz sa len naštartovať a vykročiť správnou nohou do nového života a ísť od začiatku. Urovnala som si myšlienky, rozmýšľala prečo sa to stalo a vtom som sa zabrzdila s myšlienkou, veď rok som bola psychicky ponižovaná, prečo plakať a trápiť sa nad človekom, ktorý si ma absolútne za posledný rok nevážil. Čítala som si sms, čo mi posielal, stalo sa, že som tam našla aj vyznanie lásky, ale bolo to asi silené, alebo neuprimné, pretože ráno ma miloval a večer už neprišiel domov, a to bolo dookola.... A ja blbec som mu písala, ako ho strašne ľúbim v každej sms, potreboval sa utvrdiť? Neviem, prečo to robil... a prečo som sa nechala takto týrať... A že manželstvo je blbosť, aj to, že žiť s jednou ženou celý život??? To zistil po 12 rokoch??? Ešte raz pekne ďakujem a všetkým ženám odporúčam nedajte sa podvádzať a trápiť sa. Hlavu hore a ísť do boja. Človek odpustí raz, ale aj ten druhý musí mať záujem zmeniť to. Ja viem, že to nebolo pre mna tiež lahké a bola som mu schopná odpustiť x krát, ale teraz som rada ako to je.... tak ešte ten rozvod nech je za mnou a snáď nájdem svoje šťastíčko a pokoj na duši :)

adeptka

ako pise camilla, na zmenu nie je nikdy neskoro. ja som tiez mohla ostat sklamana a opustena, ale povedala som si, ze nic take nedopustim. aj mna moj ex deptal a zhadzoval, aj ked prve roky to bola velka laska. vobec som vtedy nebola ziadna hrdinka, bola som skor leniva, do nicoho som sa nevedela odhodlat, nechcelo sa mi ucit, starat sa o seba a o cviceni ani nemohla byt rec. az ked som sa nejako vnutorne rozzurila, odhodlala a povedala si, ze takto to dalej ist nemoze, ze nechcem skoncit doma v teplakoch a s hlavou v dlaniach, tak sa veci zacali menit. neislo to nijako odrazu, parkrat som aj zlyhala, ale nakoniec som na ten expres naskocila a uz som nevystupila. zo vsetkeho najdolezitejsie je, aby to clovek zacal robit kvoli sebe, nie kvoli tomu, kto ho opustil. lebo zeny si niekedy povedia - pockaj, ja ti ukazem, co ja dokazem. ale to je nezmysel, ziadny chlap nestoji za to, aby sme myslienkami na neho stracali cas a energiu. iba my same si za to musime stat.

camilla

ahojky,všetky príspevku sú super a pravda a zo skúseností a ver, že fakt to funguje, rozchod má viac fáz (nájdeš na nete:fázy rozchodu), všetky si ich poctivo preži, ale nie dlhšie ako je nevyhnutné,tvoj ex si to fakt nezaslúži, ja som po rozvode prešla tromi vzťahmi,a rozišli sme sa niekedy dobre a niekedy nie dobre, ale zavreli sa dvere a už sa do nich nedobíjala, hľadala som druhé, otvorené, a našla, cez internet som sa zoznámila s mužom, ktorý žil v Škandinávii,odsťahovala som sa za ním,chodila do školy na jazyk,robím a sme v pohode,deti sú dospelé a to mám 50-ku, takže:na zmenu a lásku nieje nikdy! neskoro.drž sa!

napochybach

adeptka ,ak si naozaj toto všetko dokazala ..tak musim sa priznat,ze mas moj obrovsky obdiv ..to by som nedokazala ani vo sne,co ty

adeptka

ak ti to pomoze: s mojim ex-manzelom sme chodili od mojich strnastich. taka laska na cely zivot, kedy su jeden pre druheho stvoreni. v osemnastich som otehotnela, on este studoval. dokoncil skolu, ja som sa venovala domacnosti a po prvom synovi o dva roky prisla dcerka. on zacal podnikat. ja stale doma, stracala som kontakt so svetom, zato som ale naberala kilogramy. po 10 rokoch manzelstva som mala vyse tridsat kg nadvahu. neforemna, neupravena, leniva lemra. bez vzdelania. jedneho dna prisiel ex s tym, ze sa uz na mna nedokaze pozerat, ze si nasiel inu a odchadza. mal uz dost penazi, nechal nam byt a slubil posielat nejake peniaze - akoze vyzivne na deti.
tak prvy rok som prerevala, dokonca som pomyslala aj na samovrazdu. segra ma zobrala k psychologicke. tam som nejako pochopila, ze tadialto cesta nevedie. nejako som sa zmobilizovala. aby som to skratila: urobila som si vysoku, minuly rok som promovala. chodila som do fitka, schudla, vypracovala si postavu, aku som nemala ani za slobodna. zacala som sama podnikat a zatial sa dari. ked sa pozeram na foto z poslednych rokov manzelstva, musim uprimne priznat, ze som bola nechutna oduta opuchnuta zenska bez akehokolvek povabu.
tento rok budem mat stytidsat. obe deti su uz dospele, chodia do skoly. moj ex sa medzitym s novou priatelkou rozisiel, potom zil par rokov s dalsou a teraz je sam. firma mu krachuje, on zacal popijat. uz sa ku mne chcel aj vratit, ale na to moze zabudnut. z neho je pomaly troska, zatialco ja som sa vypracovala. s odstupom casu musim konstatovat, ze jeho odchod od nas bolo to najlepsie, co sa mi mohlo stat.
nezufaj, zacni sa venovat sama sebe.

nešťastna

Ahoj, určite nechcem zostať sama. Aj ked to je velmi tazké, rada spoznám niekoho, kto bude uznávať podobné hodnoty ako ja. Pre mna je najdolezitejsia rodina. Nerada by som sa uzatvorila do seba, syn mi vyrastie a ja budem tráviť večery sama? To nie. :) No hádam v dnešnej dobe sa nájde správny chlap, ktorý si bude vážiť rodinku :)

wowo1

HA..NO ISTE ON BUDE TI HOVORIT ZE JE VELMI STASTNY... co ine, ved ti to musi dat najavo ako si dobre vybral.Mne sa to iste stalo a v tvojom veku.Mala som pocit ze som stara..a ze si uz nenajdem nikoho.Bolo to dost blbe obdobie mala som par vztahov po roku dvoch ..ale hlavne ja som sa zmenila a zacala som hladat iny typ muza. Po 5 rokoch a 3 neuspesnych vztahoch som si nasla cez internet manzela.Neviem ako si zalozena,,ale prve obdobie bolo najtazie je v tom zvyk a nebola si pripravena na zmenu.Mne vyhovovalo klin klinom, cize som sla na rok do kratkodobych sexualnych vztahov..nic moc ale stale som hladala praveho a hlavne mi kratkodobe vztahy sprijemnili samotu.Len nedopadni ako vacsina zien.ze zostanes sama.Take zeny sa upnu na syna a budes strasne smutna Rob nieco aby si si niekoho nasla postupne, najprv sa premahaj nasilu..vyraz si na net rande co najskor a potom opat a potom opat..a mas zabavu.

sususu

neotravujes, ved na to je toto forum...ja som prezila nieco podobne - aj ked v tom nebol treti clovek ale uz len ked sa rozpada manzelstvo tak je to smutne...ale teraz som rada ze tomu doslo. mam problemy ale ineho razu :-)

nešťastna

Ďakujem za povzbudenie sususu. Veľmi mi pomáha, ak sa mozem vyžalovať,vykecať... ale zasa aby som s mojími problémami, velmi nezaťažovala okolie..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.