Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem ako dalej - problem vo vzťahu

Príspevok v téme: Neviem ako dalej - problem vo vzťahu
jahodka123

dobrý deň,chcela by som poprosiť o objektívny pohľad, prípadne radu v mojom probléme. pred pár dňami sme sa rozišli s priateľom. problém je ze stale to nie je rozchod na 100%. hovori ze nevie co chce ze potrebuje cas. cas si to premysliet ulezat v hlave ci mame byt spolu.uz tyzden pred rozchodom sa k tomu schylovalo ale dohodli sme sa ze zabojujeme.ale zrejme som sa snazila iba ja.moj problem je ze ho lubim stale hladam nadej a on mi ju stale dava a vzapati berie. povie mi ze ma lubi ale potom povie ze nie tak velmi ako by mal. rozide sa so mnou ale pred vsetkymi v jeho okolo sa tvari ze sme spolu.vcera som to nevydrzala a zavolala som mu lebo som o potrebovala opat pocut.a zase. ked mu poviem ze nech si pride po svoje veci tak povie ze nie ze co ked sa to urovna ale v zapati mi povie ze aj ja mam u neho nieco zeby mi to mal vratit. povie ze chce ist na kavu ze porozpravat sa narovinu a svojich pocitoch.zahrava sa so mnou viem .bojim sa to zdefinitivnit.velmi ho potrebujem ale takto sa zit neda. bol niekto v podobnej situacii? mam cakat?mam to skoncit ja? dakujem za akukolvek odpoved

zuzan-ka

Keď máš voľno tak neseď doma, vyjdi si von s kamarátkami, choď do fitka, nakupovať. Rob hocčo len aby si na to nemyslela a netrápila sa tým. Na všetko treba čas a treba to robiť postupne.
Ozvi sa potom ako to všetko dopadlo.

jahodka123

zuzan-ka vsetko co pises si myslim aj ja. len este sa musim prepracovat k realizacii. najhorise je ze mam teraz par dni volna takze cely den nemyslim na nic ine rozoberam to z kazdej strany a uz mi z toho solidne sibe.

dakujem za vase prispevky a ze ste si ma vypoculi.ked sa nerozhybe on rozhybem sa ja a skoncim to.

zuzan-ka

Buď spravíš dačo radikálne alebo sa budeš trápiť takto stále. Možno aj ty aj on potrebujete len čas a keď budete chvíľu od seba tak si všetko uvedomíte.Uznaj že vo vzťahu také naťahovanie donekonečna nejde, bude to len pre teba ťažšie. Zbal všetky jeho veci, vyšmar ich von, keď si ich nechce zobrať !
Si žena preboha, tak nenechaj so sebou takto manipulovať!

jahodka123

zuzan-ka: to mas pravdu som si toho vedoma. ale uz niekolko krat som ho posielala prec a davala mu jeho veci a nechcel si ich este vziat.

asi bude lepsie to skoncit aj ked to bude boliet.a posunut sa dalej. len asi potrebujem daku "facku" aby som sa k tomu odhodlala

jahodka123

to je podla mna skor znak zamilovanosti.
ja som ho najprv chapala lebo som si presla niecim podobnym pred pol rokom akurat som si to vyrieisla len sama v sebe. mali sme totizto velmi narocny rok co sa tyka skoly, zamestnania, rodinnych porblemov. prave tomu som to pripisovala ze sme riesili vsetko a zabudli sme riesit seba a svoju lasku. teda sama som mala obdobie ked som si myslela ze ho uz nelubim nepotrebovala som by s nim a pod. ale vratilo sa to u mna do "starych kolaji! preto stale dufam ci to tak nebude aj u neho

zuzan-ka

Dajte si dáky čas, trebárs týždeň alebo viac,kedy sa nebudete vôbec kontaktovať, vyhľadávať, s nikým iným sa stretávať a uvidíte či si budete navzájom chýbať.
Naťahuje ťa, lebo vie, že sa k nemu kedykoľvek vrátiš, keď si povie. Maj trocha svoju hrdosť!

kardinal

laska, to je vtedy, ked musim s tou svojou byt. Kazdu moznu chvilu.

Spravanie toho tvojho do tohto jasneho znaku lasky nezapada. Nemiluje ta, ak toto robi. Nalozit s tym ale musis sama.

jahodka123

tak ale prave tym mi dava nadej. tak uz naozaj neviem co si o tom mysliet. nechcem rozchod ale aspon by som vedela na com som takto je to akurat deprimujuce. a mozem sa opytat rozisli ste sa alebo si sa k nej vratil? pytam sa preto lebo to uz rozoberam v hlave z kazdej strany a uz naozaj neviem co tym sleduje

doubledog

ano, bol som v podobnej situacii.
aj ked teda pocas toho obdobia, kedy som o tom premyslal, som sa s priatelkou urcite tolko nekontaktoval ako ten tvoj.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem ako dalej - problem vo vzťahu - Fórum - ZDRAVIE.sk