Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Cierny kasel?

Príspevok v téme: Cierny kasel?
_tina_

Dobry den, chcem sa opytat uz viac ako mesiac ma trapi kasel.. najskor som bola liecena na zapal priedusiek, antibiotika nepomahali tak mi robili testy na plucne chlamydie a mykoplazmu..vysledok na mykoplazmy bol pozitivny. dostala som dvoje antibiotika Azitromicin.. 3 dni som bola bez kaslu no teraz sa kasel znovu vratil, dnes som bola na kontrole a amala som dalsie vysledky .vraj cierny kasel.. lekar niekam volal ohladne vysledkov a vraj je to v poriadku.. vie mi niekto poradit?? toto su hodnoty..
elisa IGG....pozitiv
elisa IgM....negativ
elisa IgA....negativ
Pertusssis IgG 1,444 c.off 0,784
v pondelok idem na plucne,ale som strasne nervozna ze neviem co to vlastne mam..:( Za odpoved velmi pekne dakujem..

30sandra

mala by som otazocku som mesiac vypisana v krvi my plucny lekar diagnostikoval cierny kasel beriem uz druhe antibiotika kaslat uz nekaslem ale strach mam ,mam 37r a tri deti napisem vam vysledky krvi
anti-pertussis-lga lgm lgG-pozitiv
trachomatris-neg
vedeli by ste mi povedat viac?dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Cierny kasel? - Fórum - ZDRAVIE.sk