Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jedna z milióna?

Príspevok v téme: Jedna z milióna?
Rencha

Ahojte,

v skratke - milujem muža, ktorý ma pred pár rokmi úplne "vytrhol" z predošlého dlhodobého vzťahu, od leta 2012 spolu bývame. ALE....je ženatý.

Manželke o nás povedal cca.pred rokom, synovi tiež, boli sme dokonca v trojici (so synom :-)) na dovolenke.

V októbri bol pár dní mimo domov, neodolala som a pozrela som si jeho USB kľúč. Čo čert nechcel, našla som fotky, kde vôbec nevyzerajú, že by bol medzi nimi koniec. Samozrejme som mu to okamžite oznámila. Plakal, prosil, sľuboval...Asi to bola chyba, ale dala som mu druhú šancu.

No ale, môj problém spočíva v tom, že sa akosi nemá k rozvodu. Jeho "stará" to iniciovať nebude, pretože sa ním roky necháva vydržiavať. Po tej udalosti s USB sme síce zašli na súd a vyplnil papiere, ktoré jej dal na podpis, lenže to bolo v októbri a odvtedy žiaden progres.

Zaujímal by ma váš názor. Čo ďalej? Nemám už "násť" a ťahá mi na 30, nechcem strácať čas "oblbovaním" a čakaním na Godota.

Vďaka!

aadriaanka

Tak tomu neverím! Je ženatý, žije s tebou a spáva aj s tebou aj s ňou. Blbosť.

Autorku akurát zaujímajú vaše reakcie...

Agnes999

fero11111: dobry nazor, mas pravdu :-)
Rencha, co keby ste sa nastahovali vsetci traja do jedneho bytu ked spolu teraz takto pekne zijete. Urobite tym tomu chlapovi velku radost a o to predsa ide nie? On byva s tebou, chrape minimalne s vami oboma, takto by ste mohli ist vsetci traja pekne do trojky a uzivali by ste si!

fero11111

LOL neuveritelne :D ta ty si asi z jahody sa ta ma za handru :D zena co dokaze akceptovat druhu vie onej chrape aj s jednou aj s druhou sobotu da do zadku svojej a v nedelu si ho ty das do pusinky jake dzive :D zeny zeny brutalne nieco :D a potom place ze ju nechce a preco by ta mal chciet ? kokos to co chcel uz dostal ma kedy chce uz si prenho len kus mesa do poctu :D a len caka kedy ti to dojde to je cele neuveritelne ako si vobec mohla nieco cakat taky muz si rovno povie a poviem si to aj ja ako by som mohl mat rad taku zenu ktora da inemu aj ked vie ze je s inou proste si ju nevazi ... :)

kafe

a prečo ti vôbec vadí, že sa nechce rozviesť? Pozri, ak je pre teba normálne pokračovať vo vzťahu so zadaným mužom, tak pre neho je zase normálne NErozvádzať sa. Radšej nech chlap chodí za vlastnou ženou, ako by mal chodiť za nejakými cudzími, nie? Si si to skvele zariadila dievča, obdiv :)

wowo1

a tebe nevadilo rozbit manzlestvo? je to hnusna otakza..
ale manzelka sa toho tvojho sa sprava vyborne. suhlasim abolutne s nazorom gmailu.
Prehovor s manzelkou a uvidis. Urob radikalne rozhodnutie ty lebo jemu to vyhovuje takto je slaboch.Mala som podobny vztah. Po rozhovore s manzelkou ktora mi po vedala o inej milenke, ktoru podvadzal so mnou,,, som pochopila co za slabocha som si to hriala na prsiach ...pan profesor vsak?

Blondula

divny pribeh ! vy spolu zijete,on je este so zenou,hadam aj spolu este spia,ona o tebe vie ... :D :D hlavne ze sa mate vsetci radi :D
mozno sa ani nerozvedu,neviem v akych pomeroch zije,ale po rozvode sa zvykne delit majetok,tak im je lepsie zit tak ako ziju.a väcsinou byva na tom lepsie manzelka,kedze aj dieta maju.ale sak keby aj zdedila byt-dom,byvate spolu,neskonci na ulici...

gmail.

vieš, je veľa ženatých chlapov, ktorí si chcú užívať s mladšou, alebo aspoň s inou ako vlastnou. a tej milenke donekonecna kecajú, že sa s vlastnou rozídu, že je to len otázka času. len musia nájsť nejakú vhodnú príležitosť, alebo musia na to pripraviť deti a pod. tí férovejší aspoň hneď v úvode vzťahu povedia, že sa rozvádzať nemienia a že nič nesľubujú. slabosi ani toto nedokážu, tí len berú na všetky strany a klamú ako na burze.
keby sa chcel ten tvoj rozviezť, už to dávno urobí. je jasné, že mu to vyhovuje tak ako to je. ak budeš veľmi naliehať, môže sa stať, že ťa opustí. od žien, ktoré robia problémy, muži odchádzajú. jeho manželka je vlastne múdra. nič mu nevyčíta, do ničoho ho netlačí. prečo by mal muž takú ženu opustiť? veď má pri nej slobodu, môže si robiť čo chce. navyše s ňou má dieťa. ty u neho zjavne hráš druhé husle, darmo plače a prisahá a sľubuje. skutky hovoria niečo iné. len ty to akosi nechceš vidieť.

Iba Katka

Tak ale veď všetci sú spokojní, okrem teba. Jeho žena s ním očividne má stále sex, je vydržiavaná... On má aj manželku aj milenku... A ty si jediná nešťastná. Kopni ho do zadku a hľadaj si slobodného chlapa

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jedna z milióna? - Fórum - ZDRAVIE.sk