Povazovali by ste toto za neveru?

Príspevok v téme: Povazovali by ste toto za neveru?
Wikimon

Mam priatela v maji to budu dva roky, chodi robit do zahranicia min rok bol 6 mesiacov prec a ked sa vratil boli sme spolu kazdy den byval u mna a mal u mna aj notebook. Raz isiel cvicit a ja som si chcela urobit relax a tak som si zapla jeho book. Automaticky sa zapol aj Skype a v tom mu napisala jedna slecna. Nedalo mi to a precitala som si ze si budu dneska volat tak som zacala citat aj historiu starsiu ako v ten den a zistila som ze si pisali cely cas ked bol prec dokonca si pisali aj ked lezal na mojej posteli a na otazku: S kym si pises? odpovedal ze: S bratom. Pisali si tam o tom ako by mohli spolu byt keby neni so mnou, ako to maju radi a ako by to spolu robili, dokonca si posielali aj fotky, neviem ake fotky mu poslala ona a ani to nechcem vediet on jej poslal kde bol polonahy po sprche mal len uterak okolo pasa. Zrutil s ami cely svet petoze to NEBOLO PRVY KRAT co som nieco take nasla. Aj ked sme sa dali do kopy tak si niekolko krat pisali zo slecnamy o sexe a ako by to chceli a ako by im to urobil. Do teraz hovori vsak to nic nieje nic to neznamena ale mna sa to dotklo a aj ked si teraz nato spomeniem tak tieto riadky pisem zo slzamy v ociach. Ked mu to pripomeniem tak sa dokonca nahneva ze vytahujem taku BLBOST. Myslite ze je to nevera? Nedvoverujem mu od vtedy. Viem ze je jeden s tych chlapov ktore aj ked maju priatelku maju oci na kazdej inej. :( .. som Zufala ale milujem ho. :(

Wikimon

Ako co sa tyka toho ze ma miluje myslim si ze ano pretoze ma vie aj krasne prekvapit aj pre mna urobi naozaj cokolvek, keby si ma odrezat ruku urobi to. Dava mi vsetko co mi vidi na ociach, robime spolu same blbosti, aj teraz pisem z Finska len neni pri mne lebo ma zapas ale mna to trapi. A mame aj plany do buducnosti.

Wikimon

Od vtedy ako som mu to nasla si s nou nepisal ani s nijakou inou sluboval ze ot nikdy ani neurobi. Ale bol zase v zahranici na tri mesiace a neviem s kym si tam pisal a nemam to ani ako zistit. A keby som sa mu pozerala do historie tak by som bola zase len ja ta zla ktora sa mu hrabe v "sukromi". Ako mi on povedal :/

okoloiduciXY

nevera to nieje ale keby mám frajerku a tá by mi klamala, posielala polonahé fotky inému a písala ako by s ním sexovala tak bych ju, láska neláska, poslal vo všetkej slušnosti kade ľahšie bez možnosti návratu ..

shigella

a ty si handra, ze chodis s niekym, kto ti zahyba, este ani nie ste svoji? a opakovane? ale fuj...ani sekundu by som s takym neostala.

Wikimon

Ide o to ze sa ho nedokazem vzdat sme zasnubeny, a je to chlap akeho som hladala vo vsetkom ostatnom je pre mna dokonaly a je prekrasny. Ale toto mi moc vrta v hlave. :( Dakujem za nazory