Povazovali by ste toto za neveru?

Príspevok v téme: Povazovali by ste toto za neveru?
Wikimon

Mam priatela v maji to budu dva roky, chodi robit do zahranicia min rok bol 6 mesiacov prec a ked sa vratil boli sme spolu kazdy den byval u mna a mal u mna aj notebook. Raz isiel cvicit a ja som si chcela urobit relax a tak som si zapla jeho book. Automaticky sa zapol aj Skype a v tom mu napisala jedna slecna. Nedalo mi to a precitala som si ze si budu dneska volat tak som zacala citat aj historiu starsiu ako v ten den a zistila som ze si pisali cely cas ked bol prec dokonca si pisali aj ked lezal na mojej posteli a na otazku: S kym si pises? odpovedal ze: S bratom. Pisali si tam o tom ako by mohli spolu byt keby neni so mnou, ako to maju radi a ako by to spolu robili, dokonca si posielali aj fotky, neviem ake fotky mu poslala ona a ani to nechcem vediet on jej poslal kde bol polonahy po sprche mal len uterak okolo pasa. Zrutil s ami cely svet petoze to NEBOLO PRVY KRAT co som nieco take nasla. Aj ked sme sa dali do kopy tak si niekolko krat pisali zo slecnamy o sexe a ako by to chceli a ako by im to urobil. Do teraz hovori vsak to nic nieje nic to neznamena ale mna sa to dotklo a aj ked si teraz nato spomeniem tak tieto riadky pisem zo slzamy v ociach. Ked mu to pripomeniem tak sa dokonca nahneva ze vytahujem taku BLBOST. Myslite ze je to nevera? Nedvoverujem mu od vtedy. Viem ze je jeden s tych chlapov ktore aj ked maju priatelku maju oci na kazdej inej. :( .. som Zufala ale milujem ho. :(

Fleur-de-lis

Uf Wikimon, ja by som mu druhú šancu nedala. Samozrejme sa to ľahko hovorí, keď nie je človek citovo zainteresovaný. Ale nemáte spolu zatiaľ žiadne záväzky, tak prečo ho nechať ti ubližovať. Máme city, ale máme aj rozum, ktorý má zasiahnuť, aby ochránil naše srdcia.
Neváži si ťa, keď sa takto správa. Naozaj nechceš muža, ktorý vie čo je úcta? Zaslúžiš si úctu ako každý človek. Nepodceňuj sa...
Asi dúfaš, že ho zmeníš? To je dosť blbý "začiatok" vzťahu.
Ľúbiš ho alebo si na ňom v istom zmysle závislá? Lebo to je rozdiel.
Neviem koľko máš rokov, či už hľadáš niečo vážne alebo len výplň času či citových potrieb. No príde mi, že v oboch prípadoch, ťa to len sklame...
Dôveruj si, nehľadaj svoju hodnotu u muža, ale postav sa na vlastné... Sú ľudia čo nevedia žiť inak ako "obeť", nepridaj sa k nim...

Wikimon

Odpovedam: ja viem prijat aj to co sami nepaci a cakala som aj to ze tu bduu aj ine nazory ako daj mu druhu sancu ... to co si napsial je vsetko taky nezmysel az to neni mozne ... ja som nikoho nenapadala pokial som si na svoju osobu neprecitala po 50 krat aka som uboha sprosta naivna uboziacka a neviem co vsetko .... ja berem kazdu radu takisto ... ci mi niekdo poradi ze sa s nim rozist alebo nie ... ale Lelolita999 ma pravdu ... hra mi na city a ja ho preto nedokazem opustit a som nadalej s nim ... a Dakujem ludom co mid rzia palce ale dakujem aj tym co mi drzia palce v tom aby som sa spamaala a dokazala od neho odist ... mozno sa to raz podari a mozno nie ... kazdopadne davam mud ruhu sancu ... ale poslednu

joa

da sa to povazovat za taku psychicku neveru kedze nedoslo k fyz. kontaktu co vsak nieje vylucene ze k nemu v buducnosti nedojde. Je to od neho nefer ze ma priatelku a toto si dovoli, naco? Ked mam niekoho rad tak druhi su mi ukradnuti predsa.

lelolita999

Skuste si oen predstavit ake to je byt dva roky s manipulatorom, ktory ke psychopat ale inteligentny, vie ako na vas, vasu psychiku a vy sa nemozete z toho dostat a nakoniec I tak vsetci ukazu prstom na vas. Ja som si tie prezila citaty o laske, ruzicky pod oknom atd ale I tak je to pre vacsinu iba vyhovorka ved ten kto to nezazil najlepsie poda svoj nazor "si hlupa ze neodides od neho, ja by som ho uz davno kopla do zadku" na nikoho nenarazam iba vravim ze je viacero typov muzov a psychika sa da vzdy omamit a staci len malo a ste vo vlastnych "srackach" a neviete ako uniknut :) Tot vse.

NatashaRU

Takže budem reagovať , mala som vzťah , zo začiatku nádhera potom prišiel šok našla som mu sms náhodou keď mi ukazoval niečo v telefóne , písal bývalej žene , to som prekusla potom mi klamal vyspal sa s ňou , hneď som to na ňom videla a stále dookola takéto klamstvá až to z mojej strany prešlo do takej miery že som bola už na všetko podozrievavá , začala som mu kontrolovať potajomky telefon sms , hovory až som k nemu uplne stratila dôveru ... a samozrejme to skončilo ... Radím ti takýto vzťah bez pardónu ukončiť pretože ťa zničí a potom bude neskoro ... a že ho ľúbiš .... nie .. toto z hlavy pusť utrápiš sa tak ako ja a nebdueš mať v sebe nič ... ten chlap za to nestojí a ty ako žena sa len ponižuješ s takým nímandom !!!!!!!!!!

michaelah

moja zlata a ty ked mu teraz nedoverujes ako s nim možes byt ? hlavne ked je v zahranici ? moj ex toto robil stale a nakoniec sme sa rozisli lebo a podviedol... to nema vyznam buducnost ani perspektivu .. ser nanho je to obycajny uboziak ... na to prides aj sama...

odpovedam

ze my si vraj tvrdime svoje... a ty vari nie? :-)
Sak bud s tym svojim priatelom, ci ta uz podvadza alebo nie. naco nas tu dookola presviedcas, ze s nim budes a hotovo? Ved to je tvoj chlap, nie nas. Ako pisala leela, iba sme ti chceli napisat nas nazor a si to v prvom rade ty, co nas odsudzujes a napadas. Ked pises nieco na internet, automaticky mozes cakat, ze nie kazdy bude s tebou suhlasit. Ty to sice prijat nevies, ale na zaklade coho ineho ta mame hodnotit, ked nie podla toho, co si napisala? Tvrdis, ze ta nepozname, ale to je hadam jasne. ani ty nepoznas nas...

Precitala som si spatne par veci, co si napisala. Napr. to, ze ti frajer klame do oci, mozno ta podvadza, ze mu nedoverujes a ze sa obzera po inych. Hadam si necakala, ze ti niekto povie, aby si sa takeho chlapa drzala.

zini

ked citam tvoj pribeh, akoby som videla seba pred par rokmi, presne ten isty scenar, tie iste pocity, tie iste sluby, ze uz to neurobi, no bohuzial on si vzdy nasiel cestu a bol velmi naivny, ked si myslel, ze je sikovnejsi ako ja a ze mu nato nepridem. Je to v nom, bude to robit stale, nielen tebe ale akejkolvek babe, takze ti uprimne prajem, aby si sa od neho co najskor odputala, pretoze kazda dalsia sanca je len strata tvojho casu. Good luck

doremi

tak ak on je ten, ktoreho chces, tak to budes musiet tolerovat. otazne ale je, nakolko toho budes ty/ tvoja povaha schopna.
mozno by to chcelo viac odstupu od toho celeho, mozno menej casu travit spolu, aby si aj ty mala nejake vlastne aktivity, vl. program, nieco, co je len tvoje- sny, kariera, ambicie, aby si nebol tebou az taky isty. sliedenie a sledovanie ti nepomoze- zeny casto robia vo vztahu tu chybu, ze partnerstvo prirovnavaju k manzelstvu, su stale spolu, snazia sa co najviac casu spolu travit a tak- az ptm sa ozaj tie hranice stieraju uplne, ale niekedy to nie je najlepsi sposob.
kazdopadne, drzim ti palce :)