Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozist sa, ci nerozist sa?

Príspevok v téme: Rozist sa, ci nerozist sa?
nestastna...

ahojte,

myslim ze sama som si uz davno odpovedala na otazku v nadpise,no stale som si neni ista. S priatelom sa velmi lubime, v blizkom vztahu sme uz rok aj pol... V zivote som nemala cloveka,s ktorym by som si takto rozumela... S ktorym by som bola niekedy takto stastna... No posledne dva mesiace sa stale iba hadame.. Rano vstanem,hadka,poobede pridem zo skoly,hadka,vecer hadka... Potom sa stale len udobrujeme a este niekde medzi tym je sex. Iniciovany samozrejme uz len nim... Ja ho stale velmi prevelmi lubim a myslim ze aj on mna... No nefunguje to,vieme myslim obaja kde je problem... ja sa snazim zmenit postoj,verit mu,akceptovat aj pre mna menej akceptovatelne. On vsak chce aby som mu verila stale vo vacsich podivnych situaciach,a pre mna je uz davno za hranicou a neviem to uz proste prekusnut. Myslim tym hlavne ine dievcata okolo neho a spravanie k nim,no nie je to nas jediny problem.
Milion krat som sa s nim snazila o tomto bavit,vysvetlovat,obhajit svoj nazor... Lenze jeho odpovede su vzdy take,ze riesim hluposti a zbytocne sa hadame... Niekedy mi dokonca povedal ze on nema co menit... mam pocit,akoby hladal svoj vlastny priestor vo vztahu,ze pokial moze,no mna uz to nebavi,nevladzem,pretoze chce stale len viac a viac. Ked mu poviem ze mi nieco vadi,povie mi ze mu zakazujem chodit s kamaratkami von (napr).. Ked mu poviem ok,ved ti verim,spravi nasledne pocas vecera nieco, co aj tak tu ziarlivost vo mne vyvola... a hadame sa... na to mi len povie,ze nemam riesit hluposto,ze to nic neni,ze je to normalne... stale chce len viac a viac tolerancie z mojej strany,no tu svoju ku men akoby obchadza,neriesi. ja ked dam len mali naznak toho,ze mam nejaku pochybnost,on sa hend osopi na to,ze mu neverim... ale on,ked mi vravi aby som mu volala,uistovala ho,povie mi ze on veri,len preveruje.

Nemyslim ze som extremna ziarlivka a hnusna bosorka ktora mu svetko zakazuje,kamaratkam ktorym vravim o niektorych situaciach sa mi divia,ze to akceptujem a preco to on vlastne robi... pretoze vedia ze ma naozaj lubi,no nik nechape preco sa zrazu takto sprava... a ublizuje mi... co je hrosie,vedome.

je to ako na kolotoci... hore dole a dokola.

budem vdacna za cokolvek,pekny den prajem.

nestastna...

dakujem vam velmi vsetkym,za komentare a nemalu podporu :).

zatial je to fajn,nedal mi dovod,zrejme si nieco uvedomil (haha,ja viem ze kretkodobo). Konieckoncov,uz len predstava,ze som si ista,ze na rozchod bohuzial pride, a nie za dlho je vo vztahu na nic,takze neviem akoby som aj normalne mohla takto zit dalej a dlhodobo...

uvidime,budem rada ked budeme so mnou komunikovat a popripade pisat aj svoje situacie :), pa

kafe

nestastná, tvoj príspevok 9:32 - konečne prehovorila normálna sebavedomá ženská :) Nie že zmäkneš, drž sa. Dobre vieš, že ten jedenkrát, čo ZAS niečo spraví príde a vy sa rozídete. Ano, pokojne a s kľudom mu oznám, že si sebecká mrcha, ktorá pri ňom neni šťastná. Začni sa venovať viac sebe, prestaň si ho všímať a pomaly sa "odpútavaj". Držím palce dievča.

sumienka8888

nestastná
aj ked je to čudné utešujem sa tým že niekto pocituje presne to čo ja, ale je to ťažké sa radikálne rozhodnúť aj pre mna aj my sme dnes boli spolu a bolo nám celkom fajn, ale ako čítam tvoje riadky ako váš vzťah obranuješ a dávaš mu šancu je to neba kričajúce a keby som ti mala radiť tak jednoznačne nohy na plecia, neviem koľko máš rokov a aké vzťahy máš za sebou ale toto nemá budúcnosť dievča, a to spolu ako som pochopila tiež nebývate čo by to bol za život, v budúcnosti fakt sa zamysli, teraz to bude dobré na pár dní možno týždnov ale to že si ta vôbec neváži sa nezmení:(fakt ver mi som na tom rovnako

Agnes999

No toto mi nepripada ako stastny vztah ktory ma buducnost. Ja by som teda toto netolerovala asi maloktora. Nepriada mi, ze si ta vazi, ze ta ma skutocne rad.

nestastna...

davam mu akokeby poslednu sancu... a nie,nebude ich niekolko. ja taka nastastie nie som. splnim to...
ak ma nebude tolerovat on,a on vie velmi dobre v com je chyba a kde su MOJE hranice,tak dovi.

nestastna...

dakujem velmi pekne vsetkym za rady,komentare...

vcera sme boli spolu a bolo nam fajn... aj ked som za nim isla s pocitom, ze ak nie dnes,uz nikdy... boli sme u neho,takze by to aj na rozchod bolo celkom dost nevhodne...
rozhodla som sa,ze ak sa opat zas nieco stane,co by prekracovalo moje hranice,je koniec. on velmi dobre vie,co mi vadi,vzdy sa s nim o tom rozpravam a davam to najavo. nemam uz enrvy pocuvat reci ze riesim kraviny,ked to kraviny proste pre mna nie su a hadat sa,pretoze on je dokonaly,tolerantny,uzasny,mily a ja som mrcha vlastne. nebudem sa uz nervovat,ked zas nieco spravi,budem sa tvarit ze to ignorujem a proste sa rozideme. dovod bude jasny a patricny - nie som stastna.. nebude to hadkou,spravim to s kludom...

co myslite? spravne? ...

neviem,co ine spravit...

sumienka8888

nestastná,dúfam a držím ti palce aby si dlho už nešťastná nebola,na niektoré malé detaily riešim podobnú situáciu, tiež vraj riešim hlúposti a hľadam vraj na tom svojom chyby, u nás je problém že spolu takmer niesme, zo začiatku sme spolu boli každý den teraz je to len cez víkend,vadí mi to už hrozne dlho, hrozne dlho a stále mu to vyčítam, viem že mu tým leziem na nervy ale neviem a ani nechcem sa cez to preniesť, on tiež nič meniť nechce jemu to tak vyhovuje a mne zatiaľ uniká moja mladosť, z môjho pohľadu by si mu mala dať zbohom lebo tiež ťa nerešpektuje ako svoju rovnocennú partnerku a v budúcnosti budeš pri nom isto trpieť,viem to aj ja aj ked láska je láska

M.

Ako keby som citala svoj pribeh. S priatelom som to mala tiez tak, kym pred 5 mesiacmi moj pohar trpezlivosti pretiekol a rozisla som sa s nim. Nebudem klamat, stale ho mam rada, ale viem, ze je to takto najlepsie...

.

Ja ked som sa zalubil do svojej manzelky, okamzite sli vsetky kamaratky bokom - nepotreboval som s nimi vobec byt a stretaval som ich naozaj iba nahodne alebo ked som nieco od nich potreboval (pracovne alebo v beznom zivote). Ten tvoj chalan je urcite suknickar, navyse ked neberie do uvahy to co ti vadi. Ja som sa kvoli manzelke vzdal vela veci, lebo ona mi o to viacej veci zase poskytla - je to o tom - vztah je umenie ustupit druhemu, nie si u neho vydobijat nieco, co sa mu nepaci - to nie je skutocna laska. Ja viem, ze to bude pre teba velmi tazke, ale radsej sa vrat z kratsej cesty - co ked to cele prepukne az ked budete mat napr. deti?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozist sa, ci nerozist sa? - Fórum - ZDRAVIE.sk