Detox s javorovym sirupom

nathalia09

Coconut,ako sa ti darí???Ja si idem objednať veľké balenie neera kúry,teraz je na nete akcia,o 5. eur lacnejšia.

RNG

Na stravenie mlieka alebo ocistenie/detox tela od mliecnych alergenov pozri na Dairy enzymes, ktorych najdes na nete plno.
V iherb napr maju od firmy Source naturals pod menom Dairy Tolerance enzymes , slusny produkt,
podobne ma aj firma Now Foods pod menom Dairy-Digest
tiez firma Country life pod menom Gluten-free Dairy zyme a
samozrejme drahe "znackove produkty firmy Enzymatica , co sa uz dlhsie specializuje na rozne enzymy.
Mnohe ine znacky, najma mnohozlozkove maju tiez zlozku na mlieko, mliecne bielkoviny a tuky, ale obvykle v mensich mnozstvach, co sice staci na odmorenie tela, ale nie dost na to, ked chce clovek pit mlieko aj napriek mliecnej intolerancii.

kamoska_

RNG dakujem moc, mozes mi este prosim napisat o nejakom tom detoxe na traviaci trakt a aj na tu laktozu a mliecne bielkoviny aj s nejakym davkovanim. Dakujem este raz

Coconut

Ahoj tak ja fajn zatial ale dala som si jednu kavu.... Kava nevadi lebo na ich stranke som citala ze ked mame velmi nizky tlak tak si ju dat mozme :) a bez nej by som to asi nezvladla :D

nathalia09

Ahoj tak ako sa ti darí???ja som sa pozabudla,dala som si kávu s 2 kúskami závinu.z
ajtra to dúfam zvládnem.

RNG

Kamoska, nase telo samo sa detoxifikuje prebytocnymi pankreatickymi enzymami, ktore sa nepouzili na jedlo, najma je to ucinne pri hladovke. Ale hladovka zarovern oslabuje telo, a dnes na viac enzymov v krvi staci zobrat sdilny enzymaticky doplkok, napr pancreatin, podobny nasemu a entericky ochraneny, aby sa v zaludku neznicil, kyselinami.
Pri velmi rychlich detoxoch najma pri rakovinach odporucam az ekvivalent 3 x denne 6000 mg pankreatinu, ako mas v 2 tabletkach produktu firmy Solgar, Pancreatin, Quadruple strength
Su samozrejme aj ine detoxy, inymi enzymatickymi zmesami, napr rastlinnymi, fungalnymi a podobne, na detox od lepku, mliecnych bielkovin, laktozy a podobne.
Dobry periklad je napr vyrobok firmy Now Fpoods, pod menom Diogest Platinum, ktory bol povodne navrhnuty na travenie, ale ked ho zobweries na prazdny zaludok a dobre zapijes, tak sa absorbuje do krvi a cisti telo od roznych zhlukov, dokonca aj nefunkcnych utvarov.