Detox s javorovym sirupom

RNG

Hladovka ako detox pracuje pre to, ze sa vsetky enzymy, co telo vyluci reabsorbuju v crevach do krvo a tak sa roznesu po celom tele a cistia/rozkladaju rozne zhluky, pripadne rozlozia aj nefunkcne tjaniva.
Hladovkla ale oslabuje telo, dnes su na trhu silne enzymy, vo vacsich davkach nez je telo schopne vyrobit a tie su ovela ucinnejsie na detox. Plus su rozne enzymy, ktore tvoje telo nemusi vylucovat vobec a preto mas zamorenie a alergie.
To hladovka nevyriesi, len prislusne enzymaticke doplnky vo vyssich davkach.

krajkovana

aha, ale spomina sa, ze je to urcita odroda.ja mam doma poriadne, nefalsovane cilli korenie, a teda nie som si ista,ci to je to kayenske alebo nie.nie som na slovensku,ale poobzeram sa tu po javorovom sirupe.vodu mam aj citrony,recept tiez,tak preco nie. som za to vyskusat nieco nove a vediet,ci to funguje.cilli milujem.dufam,ze aspon ten sirup je sladky,aby mi nezhorel zaludok.a este keby som mohla zhodit iba zo stehien, to by bolo radosti!

nathalia09

Ďalšími účinkami kayenského korenia je úľava pri bolestiach hlavy, prospieva žalúdočnému a črevnému traktu.
To je zaujímavé však???

krajkovana

no aj by som isla, ale ako hladim do toho receptu na pripravu napoja,tak hladim,ziadne cilli tam nevidim. tak ide tam teda alebo nie?

nathalia09

krajkovaná,a ty nechceš ist do toho??
ved možeš aspoň jeden deň skusiť,aspon raz do týždna je to fajn.

krajkovana

dik za nazor. myslim, ze jej to bez mihnutia oka zatrhne. ma lieky aj na pecen, a tato dvojkombinacia s cilli sa asi nestretne s pozitivnym ohlasom. inak dik za ozrejmenie tohto javoroveho detoxu. dajte potom vediet, ako ste si zlepsili zdravie, lebo asi nejde len o stratu vahy, ale aj o ocistenie organov a zlepsenie zdravia. detoxu zdar!